LV RU
www.sudzibas.lv K Senukai Slikts serviss

K Senukai - Slikts serviss

Pasūtīju akulumatora skrūvgriežnu komplektu, bet piegādāja fleksi no pavisam citas firmas un uz pusi lētāku. Sazinoties ar info tālruni jau rupji atbildēja, ka jābrauc uz tuvāko veikalu vai jāraksta epasts. Izlēmām doties uz veikalu, kur atradās arī prece, 100km attālumā. Aizbraucot neļāva veikt preču maiņu, bet uzreiz uzrakstīja atgriešanas pavadzīmi, kur naudu pārskaitīs uz kontu... , kad vēl ienāks nezinu. Ja vēlējos preci, man atkal bij jāzvana, jāpiesaka un vēlreiz jāmaksā.

27.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Senukai Support Ответ от представителя 29.03.2021

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

L

Комментарии (2)

S speeks 27.03.2021

K Senukai e-veikalā vispāŗ neko nedrīkst iegādātes. Piegādātās preces ir brāķētas, ar defektiem vai vispār nepilnā komplektācijā. Attieksme pret sūdzībām ārpus jebkuras kritikas, vai vispār tās ignorē. Ir daudz bijušo klientu, kuri dalās ar savu negatīvo pieredzi izmantojot šo veikalu!

M Mego izmeklētājs 27.03.2021

Ar senukai viss bija labi līdz 1A.lv apvienošanos

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы