www.sudzibas.lv K Senukai Nerēķināšanās ar darbiniekiem

РешеноK Senukai - Nerēķināšanās ar darbiniekiem

Marta beigās draugs saņem zvanu no Rēzeknes K-senukai, ka pieņemts darbā. Uzraksta atlūgumu no iepriekšējā darba.. Aizejot iesniegt dokumentus uzzina, ka pirms pusgada veiktā veselības apskate nav derīga.. Neko, iet vēlreiz (tos pašus punktus, kas jau bija). Iesniedz un kopā ar 9 jauniem kolēģiem sak strādāt.

Nepaiet nedēļa, kad vadītāja 7 cilvēkus, draugu ieskaitot, pa aicina pie sevis un saka, ka Rīgas šefi pārdomājuši - tik daudz cilvēku tomēr nevajag un tajā pašā dienā atlaiž... Kāpēc tieši viņus - jo viņiem ir vismazākā pieredze...

Vai tas ir normāli? Tagad ne vecā darba, ne jaunā.. Rēzeknē nav daudz darba vietu... Jāpiebilst, ka šī nav pirmā reize. Pagājušajā gadā arī no rīta K-senukai vadītājs zvanīja, ka pieņemts darbā un pēc 3 stundām zvanīja, lai atteiktu piedāvājumu, jo Rīgā pārdomājuši...

Vai tiešām nevar sākumā paņemt tad mazāk cilvēku un tad skatīties? Grafiks jau visām mēnesim bija atsūtīts, darbs patika... Vai šāda attieksme var būt?

04.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Littlestar3 04.05.2021

*

L

Комментарии (2)

Life_is_life 04.05.2021

Vienu bridi tur bija looooti maz darbinieki, nevareja nevienu konsultantu samekle
Nopirka par 1OO miljoniem veikalus un taupis uz darbinieku algam :/

A asdasd123 05.05.2021

tipiskā latvija , viss caur vienu vietu =)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы