www.sudzibas.lv K Senukai Naudas atgriešana

K Senukai - Naudas atgriešana

Blēdīšanas ar visu ko vien var, preci piegādāt nevar, kaut norādīts nākamajā dienā, pie pasūtījuma atcelšanas, naudu uzreiz neatgriež, apgroza manu naudu gluži kā bankā, blēžu kompānija, neiesaku ar viniem veikt nekādus darījumus! Un tā nav pirmā reize kad viņi uzvedas kā gopņiki, var pirkt preci tikai veikalā, un kad vari paņemt rokās un sataustīt, naudas ziņā labāk sūtīt no aliexpress, jo piegādes laiks būs līdzīgs, tikai Cena krietni zemāka, varu secināt kad viņiem trūkst darbinieku, un netiek galā ar pasūtījumu, es arī neietu strādāt, uz tādu miskasti kašķi kentukai, tikai k-rauta bija labs veikals!

06.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Senukai Support Ответ от представителя 09.06.2022

Labdien!
Paldies, ka sazinājāties ar mums. Lūgums atsūtīt pasūtījuma numuru uz [email protected], lai varam Jūsu pasūtījumu identificēt un iespējami ātrāk situāciju atrisināt. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы