www.sudzibas.lv K Senukai Klientu apkalpošanas politika ar Dāvanu kartēm

K Senukai - Klientu apkalpošanas politika ar Dāvanu kartēm

Esmu patiesi vīlies Ksenukai attieksmē pret saviem klientiem. Situācija, ar kuru saskāros, ir ne tikai neērta, bet arī absurda. Man ir derīga Ksenukai dāvanu karte, taču izrādās, ka ar to nav iespējams pasūtīt preci internetā ar piegādi uz veikalu un samaksāt atlikušo summu uz vietas. Tas nozīmē, ka dāvanu karti faktiski var izmantot tikai noteiktos apstākļos, kas klientam rada būtiskus ierobežojumus.
Vēl absurdāk, man tuvākajā veikalā konkrētā prece nav pieejama. Lai to iegādātos uz vietas ar dāvanu karti, man būtu jābrauc uz veikalu Latvijas otrā galā. Vai tiešām mūsdienās, kad lielākā daļa uzņēmumu attīsta ērtus un vienotus iepirkšanās risinājumus, klientam jāpatērē laiks, degviela un papildu līdzekļi tikai tāpēc, ka sistēma nav sakārtota?
Internetā preces parasti ir lētākas nekā veikalā uz vietas. Taču, tā kā ar dāvanu karti nevaru normāli norēķināties par interneta pasūtījumu ar saņemšanu veikalā un piemaksu klātienē, esmu spiests vai nu pārmaksāt par to pašu preci veikalā, vai arī iegādāties sliktāku preci par lielāku cenu. Tas nav loģiski un noteikti nav klientam draudzīgi.
Rodās arī jautājums, kāpēc veikals ar vienu un to pašu nosaukumu faktiski ir sadalīts vairākās daļās? No klienta skatpunkta tas ir viens zīmols, viens uzņēmums. Taču praksē izrādās, ka internetveikals un fiziskie veikali darbojas kā atsevišķas struktūras ar atšķirīgiem noteikumiem. Šāda pieeja rada apjukumu un vilšanos.
Mūsdienu tirdzniecībā svarīgākais ir ērtums un elastība. Diemžēl šajā gadījumā Ksenukai sistēma nevis atvieglo iepirkšanos, bet gan sarežģi to. Ceru, ka uzņēmums pārskatīs savu politiku un beidzot pielāgosies klientu vajadzībām, nevis liks klientiem pielāgoties nepārdomātai sistēmai.

1 ч назад

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V

Комментарии (1)

V VliDono 1 ч назад

Salīdzinājums

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы