www.sudzibas.lv K Senukai Kārpšana, neatgriež naudu

РешеноK Senukai - Kārpšana, neatgriež naudu

Maijā atgriezām preci K Senukai veikalā garantijas remontam. Divu mēnešu laikā zvanījām un lūdzām sniegt informāciju par mūsu ierīci bet K Senukai darbinieki tikai apsolīja piezvanīt un sniegt informāciju, bet neviens nezvanīja un nerakstīja.
Beidzot saņēmām zvanu, ka ierīci nav iespējams salabot un nauda obligāti tiks atgriezta nākamnedēļ. Naudu tā arī nesaņēmām, piezvanījām vēlreiz un uzklausījām "laipnu" operatoru, kurš teica, ka vispār nezina, kāpēc zvanīja no K Senukai un apsolīja naudas atgriešanu, jo nekādas informācijas viņiem joprojām nav.
Neatliek nekas cits, ka rakstīt sūdzību PTAC.

04.08.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Senukai Support Ответ от представителя 05.08.2021

Labrīt,

Paldies, ka sazinājāties ar K Senukai klientu servisu.

Atvainojamies par radušos situāciju.

Lūdzu sazinieties ar mums elektroniski uz [email protected] norādot veikalu kurā preci nodevāt garantijā un Jūsu kontakttelefonu lai varam ar Jums sazināties.

Gaidīsim no Jums ziņu.

K Senukai

Жалоба успешно разрешена Jelena11 05.08.2021

Nauda tika atgriezta.

J

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы