K Senukai - Bojajums

Kas tas par lietu tīko ieraudzīju kad atbraucu mājas. Bojāts iepakojums aizlīmēts ar līmlenti un tā pārdots. Žurkas iekšā bija? Un tagad man šo barību izmest ? Jums tur viss ar galvu kārtība?

04.06.2026

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Senukai Support Ответ от представителя 04.06.2026

Labdien, diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju un lai pārliecinātos vai prece ir iegādāta K Senukai.
Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru, norādot pasūtījuma numuru un aprakstot pretenziju.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы