LV RU
www.sudzibas.lv IZZI pakalpojuma uzspiešana

IZZI - pakalpojuma uzspiešana

Nevienam neiesaku pieslēt šīs firmiņas piedāvātos pakalpojumus, jo beigu beigās netiksiet no viņiem vaļā un turpināsiet tik maksāt.
Pieslēdzu TV vairāk kā pirms 2 gadiem (līgums uz 24 mēnešiem attiecīgi beidzies), tad izdomāju, ka vēlos pievienot otru TV -attiecīgi kā papildus pakalpojumu, bet vai tad kāds no IZZi darbiniekiem brīdināja, ka šis līgums paredz atkal jaunu termiņu uz 24 mēnšiem, tagad kad vēlos atslēgt, jo cenas no 6.60 divu gadu laikā ir kāpušas līdz 14 Ls, man vēl pieprasa līgumsodu 30Ls un vēl mēnesi iepriekš brīdinot. Attiecīgi, ja nevēlos saņemt viņu pakalpojumus, tad man vēl viņiem ir jāmaksā vienu mēnesi+ vēl līgumsods! Kad izteicu vēlēšanos pieslēgt lētāku pakalpojumu, tad teica, ka oki, tikai jāmaksā atkal meistaram 10Ls, kad PATI PAJAUTĀJU vai līgums jāpārslēdz atkal uz 24 mēnešiem, tad tikai apstiprināja, bet paši to nesaka, kā primāro no nosacījumiem.
Tā ir patvaļīga pakalpojumu uzspiešana un līguma nosacījumi ir nepieņemami sastādīti!

E

Комментарии (18)

L Linda 01.05.2009

Ja tas nav līgumā, tad neko viņi nevar pieprasīt. Ja ir, tad pati vainīga, ka neizlasīji.

M moisha 01.05.2009

lasi vai nelasi, cilēki slēdz kabeli no labas dzīves abet atslēdz naudas trūkuma dēļ un ja vēl ir jāmaksā mistiskais sods utt. pretējā gadījumā vēl kreditreformu uzlaiž virsū.

X xxxmans 01.05.2009

Esmu dzirdejis par IZZI izgajieniem... Esmu dzirdejis, ka pat tad, ja gribi parslegties no dargakas uz letako paketi, kaut kas esot jamaksaa un + ligums uz 2 gadiem, ja nemaldos. Isak sakot, , ko jums var ieteikt??!! Man ir Baltcom un esmu apmierinats. Tad, kad gribeju pariet no dargakas paketes uz letako, atnaca maiestars, kaut ko parsledza tur, kur ir Baltcom vadi un viss. Nav ne kadu problemu un maksu ari neprasija! Ta pat, esmu dzirdejis no IZZI lietotajiem, ka IZZI letaka pakete ar padsmit kanaliem ir datgaka, neka analoga pakete Baltcomaa!!!

E Endija 02.05.2009

Arī sazinoties ar PTAC viņi teica, ka tas ir nekorekti sast'dīts līgums un rīcība kā tāda no IZZi puses, cīnīšoa par savu taisnību, jo tiešām biju pārliecināta, ka esmu kļuvusi par klientu 2007 gadā un līgums man ir beidzies, bet kad pieslēdzu otru tv tad pat neiedomājos, ka kļūstu atkal par jaunu klientu un nemaz nerunāsim, ka mani neviens nebrīdināja!!!

A Aleksandrs 02.05.2009

Esmu no siem ticis vala;)

E ezis 11.05.2009

Es no Izzi Tv pārgāju uz viasat turklāt ar plus HD. Izzi- bija tikai HD resīvers bez PVR, būtībā ieguvu daudz vairāk. bet līgumus vienmer jālasa uzmanīgi jebkuram pakalpojumam.

K Kristīne 11.05.2009

Ar jebkuru kompaniju sliedzot ligumu tas buus uz 2viem gadiem, un ja veeltaies kautko jaunu pieslegt tad arii japarsledz liigums, un ja neveelaties maxat ligumsodus tad ir arii tada iespeja ka beztermina liigums.Ta ka par to vajag intereseties pirms paraxtat liigumu.

N na 10.06.2009

šaubos vai ar viasat tu būsi baigais ieguvējs. turklāt ja parādīsies hd tad rēķinies vēl ar kādiem 6 ls klāt pie rēķina.

Z zane 15.06.2009

pilniigs sviesc ar vinjiem.nevar tikt valjaa. taada antireklaama. bet vienalga nopelna uz tiem, kuri gatavi par jebkuru naudu no vinjiem tikt valjaa. tas bezterminja liigums ir daargs pie vinjiem. arii par to ir jaamaksaaaa. AICINU NESAISTIITIES AR IZZI!!!

I izzi 01.07.2009

jebkurh ligums ir uz terminju kautvai mazcenas mobilais, un tur ar ir 2 gadi. ja pats cilveks nelasa ligumu un nejauta pats ir vainigs, nav vis mute jaieliek, pasam ari ir acis, ir iespeja bezterminaligumam samaksajot 29.90 un atslezies kautvai pec gada, cik cilveku tik viedoklu ar baltkoma ir problemas un sudzas par lielajiem tarifiem, mazaka pakeete izzi ir 5.50, ensionariem vispar 2.75, nevaig d... ka dargi digitala vispar pa 10, pirms kko nem izdoma un apsver vai varesi maksat, par netu nezinu, bet nu katrai kompanijai uz kaadam 2h pazud nets, taopec ir kompensacija par atrumu lidz 100 mb... tapt cilveki daudz pariet no lielam pazistamam kompanijam uz izzi, vienmer bus cilveki kuri bus sajusma par izzi, un vienmer kas noliks, tadi ir jebkura kompanja, ar jusu p[azinjas tadi ir...

N nuunkotad 03.08.2009

problēma ir tajā apstāklī ka viņi to 2vu gadu laikā vienpusēji var pacelt cenu savam pakalpojumam tā kā viņiem ienāk prātā. man pašam personīgi gan tas problēmas neradīja - biju klients jau gadus piecus - aizgāju un pateicu ka man tā cena nepatīk un šķīrāmies uz visiem laikiem.

I Ilze 12.08.2009

dieva deelj nepiesleedziet sev IZZI pakalpojumus, jūs varat kaut 5gadus buut klients, kaa es, bet kad paarvaacos un atsleegt gribeeju, mani izdevumi, nujau ir apaugushi liidz 130ls, plus krediitreforma zvanaas... NEESMU KAVEEJIS REEKJINUS, UN VISS NOMAKSAATS LAIKAA, man redz meenesi nebija laika shiem resiiveri ievest bet kad maajaas bija meistars tas ateicaas njemt jo nedriikstot :)) MURGS!!! Nodevu, teica viss kaartiibaa, bet peec meenesha redz tomeer griboties 130ls plus kreditreformas izdevumi :/
REKETIERI IR IZZI!!!

C Caps 15.08.2009

Mda, skatos ne tik man vienam problēmas ar IZZI, tracina šitāda firmeles !

C Caps 15.08.2009

Tieši tā!

V vladimirs 21.11.2009

MAN ARI BIJA LIDZIGA SITUACIJA, KAD ZVANIJU PRASIJU: JA ES MAINU DZIVES VIETAS ADRESI, MAN TURPINAS VECAIS LIGUMS, JA ARI VEL KLAT PIESLEDZU INTERNETU...
VISI OPERATORI APGALVOJA KA JA...
BET SANACA TA, KA NOSLEDZA JAUNU LIGUMU, , , UN TAD KAD ATTEICOS, TAD APREKINAJA SODU 60LS
NE MANI BRIDINOT, NE ATSUTOT MAN TO SODA NAUDAS REKINU, , , VINI AIZSUTA PARADU UZ KREDITREFORMU, UN TIE ARI PAZINO TAD, KAD TUR JAU SAKRAJUSIES KRIETNA SUMMA...
PIDARI TUR IR VISI...
KA TAD CILVEKIEM TIKT PIE TAS SKAIDRIBAS, JA PAT NETIEC PIE KKADIEM PRIEKSNIEKIEM...RISINA JAUTAJUMUS TIKAI STULBIE OPERATORI...

U Uldis 31.01.2010

Biju IZZI 5 gadus. Nē, laikam mazāk. 5 gadus esmu šajā dzīvoklī un provaiders bija Ultracom. Tad to IZZI pārpirka. Un katru otro mēnesi brīvdienās -5, 6, 7-dien nebija interneta. Jā, palīdzības telefons laipni atbildēja, precizēja, vai vaina nav datorā- pirmās 3 reizes klausījos, tad sapratu, ka NAV DATORA VAINA !!! Jā, pirmdien, otrdien defektu novērsa. Bet darba dienā darba laikā mājas internetu kaut kā nevajag...un tad atkal nedēļas nogale bez interneta, kad tas degoši vajadzīgs un kad puspasaulei apsolīts ka brīvdienās visu izdarīšu un uz e-pastiem atbildēšu...Kādas 5 reizes šādi solījumi, ka tas vairs neatkārtosies, bet tik un tā atkal...Tagad esmu pie BALTKOM. Maksāju kopumā par 10, 25 Ls mazāk, lejupielāde 1, 8 megaBAITI un arī brīvdienās. Lai IZZI uzkaras ar tādu servisu. Ja jums biezs maks, stipri nervi un necilas prasības, ejiet uz IZZI.
P.S. Un viņu palīdzības telefons nav Lattelekom, tā ka par zvanu ir jāmaksā papildus. :-)

L Laine 22.05.2010

Pilnība piekrītu un iesaku citiem RŪPĪGI lasīt visus līgumus, jo īpaši šajos laikos. Jo tagad praktiski jebkurā firmā līgumā ir kaut kāds krāpšanas vai atbildības pārlikšanas punkts.

Pats pagaidam esmu IZZI klients. Atteikšos noteikti, kad atradīšu kaut ko piemērotu. Biju SIA Fastnets klients, bet tā kā to parpirka Izzi, kļuvu par viņu "ķīlnieku".. Īsis stāstot, gribēja mani apčakaret uz 5 ls, sakarā ar to, ka celies PVN. Līgumā paredzēts, ka par to ir jābrīdina vismaz 30 dienu iepriekš, ka cenas ceļas...kas protams no viņu puses izdarits nebija. Biju ofisā skaidroties par šito ... grībēja mani uzpirkt, piedāvajot pārslēgt līgumu ar zemāko cenu. Uz jautājumu "kas mainās noteikumos?" man atbildēja "nekas. mēs jums izdarīsism vienkārši dāvanu, tāpēc ka šodien ir piektdiena". Kad saku lasīt- tīrākais murgs. 50 ls līgumsods par atteikšanos, kaut arī esmu ilggadejais klients, garantētais ātrums internetam nav noradīts skaitļos, bet noradīts kā "5% no kaut kā", 100lv liels sods par to, ka es gribu uzlikt rūteru savā dzīvoklī bez viņu piekrīšanas un t.t. Galu galā sāku runāt ar viņu menedžeri par to ... normāls cilvēks, saprotot, ka ir iekritis ar savu "piektdienas piedāvajumu" apklustu uzreiz. Bet šitais vēl pieklajigi centās mani pārliecināt, ka tas, kas tur rakstīts traktējas pavisam savadāk un es visu ēsmu parpratis. Kad pateicu, ka ja viņš neizbeigs man mēlus stastīt, es viņu izdrazišu pakaļā un atstāšu bez darbā aizverās momentāli. Beigās paliku pie veca līguma, uzrakstīju iesniegumu par parāda anulēšanu sakarā ar liguma neievērošanu no IZZI puses, bet fakts paliek fakts! Līgums jālasa vienmēr un līdz galam! Pat ja tas prasīs 20 min (šis kretīns apmēram tik ilgi sēdēja un gaidīja, kamēr izlasīšu)

C cibulis 12.08.2010

Es visiem dziļi ieteiktu lasīt līgumus. It sevišķi IZZI. No viņiem nevar tikt vaļā. Kaut kāds ārprāts nevis FIRMA.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы