LV RU
www.sudzibas.lv InCredit Group Neadekvāta un neprofesionāla attieksme.

РешеноInCredit Group - Neadekvāta un neprofesionāla attieksme.

Uz jautājumiem ir neprofesionāla, neadekvāta, agresīva rīcība!
Tika pārmests, ka esmu ņēmis kredītu, ka nedzirdu sarunā par atlikušo summu 100 eur, taču pirms nedēļas zvanot, 2 x pārprasot konkrētu naudas summu, uzrakstot uz lapas, veicot maksājumu - man tiek minēts 2 ciparu skaitlis!
Pie telefona - agresīva runa, pazemošana.. Tagad maksāju 3 ciparu skaitli, jo ir uzkrājies sods!
Varētu padomāt, ka cilvēks aiz laba prāta paņem kredītu, lai iegūtu īpašumā dažas lietas.
Varbūt vajag padomāt, ko sēdināt pie telefoniem, nevis draudzenes meitas māsīcu, bet profesionālus un korektus cilvēkus?
Līmenis ar mīnusa zīmi!
Kauns!

22.01.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 28.03.2019

Uzņēmuma InCredit Group pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K

Комментарии (2)

Rīgа 22.01.2019

Uzliec mīksto un gaidi, kad viņi sniegs tiesā. Tev tur piespriedīs atmaksas termiņu, labāku nekā no incredit group. Jebkurā gadījumā tā nav arī viņu nauda, bet no centrālā valūtu fonda, izdrukāts papīrs. Bet tādi losīši kā tu atmaksā to naudu no savas grūti vai viegli nopelnītās naudas.

A Alexa 27.01.2019

Es ieteiktu ar šīm iestādēm, veikt komunikāciju tikai un vienīgi rakstiskā veidā, un ciparus arī precizēt rakstiskā veidā, nevis pa telefonu. Es Jūsu vietā uzrakstītu vēstuli, ar konkretizējošiem jautājumiem. Aptuveni tā, lūdzu atsūtiet man , manus veiktos maksājumus- apgrozījumu, aprēķinātos soda procentus (saskaņā ar civillik. ir robeža, cik daudz drīkst rēķināt un ne vairāk). un cik ir atlicis samaksāt. viņiem šāda izziņa ir jums jāsniedz,tabula, kur var redzēt, cik ņemts, cik atmaksāts , cik atlicis uttt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы