LV RU

РешеноInCredit Group - Krāpšana

Bija kredīti paņemti ar veikala starpniecību uz TV un veļas mašīnu,tiku visu nomaksājusi pēc līgumiem,sms ar apmaksātu kredītu un ne epastu nesaņēmu dabūju zvanīt reizes 4 lai atsūta man sms par apmaksātu kredītu pilnā apmērā,šeit pēkšņi mistiskas summas parādas par vienu ir nesamaksāts 15.73 un par otro 33.92 sāku jautāt no kurienes man šīs atlikušās summas ja precīzi pēc līguma maksāju atbilde pilnīgi nesaprotama no viņu puses,un vēl gribu brīdināt ja ņemat summu teiksim 600 un esat nomaksājis tad šī summa ļoti ilgu laiku figurē Increditā,jo gribēju auto iegādāties no aizdevums.lv un viņi man saka jums ir aktīvi kredīti pie Incredit 1200 par tehniku es saku kad tas nevar būt,un tamdēļ cēlu augšā visu increditu lai izņem mani no sistēmas jo biju pilnībā apmaksājusi,tākā sakumā man bija pozitīva attieksme pret šo uzņemumu tagad vairs nekad nesaistīšos.

22.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 24.02.2020

Uzņēmuma InCredit Group pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

D

Комментарии (2)

R Rusia 27.08.2019
Krišjāņa Barona

Хочу выразить благодарность. В своё время, очень помогли проценты не насчитали,выплаты произвела как можно скорее. По телефону очень вежливые.

R Rusia 27.08.2019

Х

vards_uzvards 22.10.2019

Apmaxas pieradijumi ir?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы