www.sudzibas.lv Douglas Slikts serviss

Douglas - Slikts serviss

. Šodien biju t/c “Akropole Alfa” un iegāju “Douglas” veikalā. Gribēju mammu nedaudz iepriecināt nopērkot viņai smaržas. Pie paša veikala ieejas atradās stends ar smaržu/roku krēma komplektu. Mammai ļoti iepatikās “Rendez-Vous Nocturne” . Devos uz kasi maksāt, taču pārdevēja izsita citādāku cenu( pie
tā stenda cena bija norādīta 19,99€, akcijas cena no 39,99€). Uzdevu pārdevējai jautājumu
kādēļ ir izsista vecā(bez akcijas) cena. Kā
izrādās, tā ir veca cena un piedāvājums ir beidzies jau iepriekšējā dienā. Lieki pieminēt, ka bija plkst.13 dienā. Tad kādēļ iepriekšējā akcijas cena netika novākta jau iepriekšējā vakarā. Kā arī pārdevēja uz mums noskatījās un pateica, ka mēs pašas esam vainīgas, ka neskatāmies uz akcijas periodu.

02.04.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Douglas Ответ от представителя 03.04.2024

Douglas ir saņēmis Jūsu atgriezenisko saiti par iepirkšanās pieredzi. Mums ir patiesi žēl, ka šāda pieredze ir radusies. Jau šobrīd strādājam pie tā, lai uzlabotu apkalpošanas kvalitāti atbilstoši klienta vajadzībām.
Priecāsimies Jūs redzēt klātienē sniedzot lielisku iepirkšanās pieredzi!

K

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы