www.sudzibas.lv Douglas Slikts serviss

Douglas - Slikts serviss

27.02.2024 plkst.14.45 atbraucu veikalā Douglas T/C Origo lai iepirkties. Atbraucu speciāli no citas pilsētas nopirkt smaržas armani my way, jo manā pilsētā kur es dzīvoju douglas veikalā šīs smaržas nebija uz vietas. Tā kā tie bija domāti lai uzdāvināt dzimšanas dienā ja šodien bija jābrauc un ātri iepirkties Rīgā. Kad ienācu veikalā gribēju vēl apskatīt kādu sejas krēmu priekš sevis. Ieraudzīju lancome sejas krēmu un paņēmu testeru lai pārbaudīt krēmu uz rokas jo man ir alerģija uz dažiem komponentiem. Pie manis pieskrēja neadekvāta un ļoti rupja konsultante un pateica ka testerus nedrīkst lietot. Es viņai atbildēju ka testeri tam domāti lai cilvēks varētu izmēģināt produktu. Kad es pajautāju viņas vārdu viņa nepateica un paskaidroja ka tas ir konfidenciāla informācija. Apsargs savu vārdu arī nepateica bet viņam bija peidžiks bet konsultantsi nebija. Viņa pasauca tādu kā viņa pati neadekvātu apsargu gundaru zundaru kas mani izdzīna prom no veikalā ārā. Vai tās viss ir adekvāta atteiksme pret pircējiem? Un jā es savā pilsētā douglas veikalā iepērkos ļoti bieži un tur konsultantsi visas jau mani zin un laipni konsultē un palīdz izvēlēties produktu. Vairs neiepirkšos douglas veikala principiali. Bija sabojats garastavoklis un bija jajiet cita veikala (stockmann lai nopirktu dāvanu (smaržas) .

27.02.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Anzelika9999 27.02.2024

Apsargā vārds un uzvārds ir Kaspars Zundars.

Комментарии (7)

P Pacients7 27.02.2024

Jums nepiestāv My Way smaržas.

not a Karen 27.02.2024

Nu nevar būt, ka mēģinot testeru uz rokas, konsultante kļūst rupja un lamājas un vēl pieaicina apsargus, kas izraida no veikala.
Kait ko te nestāsti līdz galam..

D diana 27.02.2024

Šī iemesla dēļ Douglass vairs neiepērkos, jo konsultantes tiešām ir uzbāzīgas vai pat pasīvi agresīvas. Laikam visos saskata zagļus un krāpniekus.

A Anzelika9999 28.02.2024

Ja tueši tā ir

G GUNCA 29.02.2024

Izmantoju internrtveikalu Douglas,tur arī var nopirkt,bieži vien lētāk kā fiziskajā veikalā.
Taisnība šinī veikalā jau ieejot sajūta ka ienac kā zaglis,skatieni seko-nepatīkami. Arī es 27.02.2024. daudz testēju,bet veicu pirkumu par 120€,bet ārā ejot vēl apsargs gāja nopakaļ ,vai tiešām nevar savu darbu veikt neuzkrītošāk?

K Katrīna951 28.02.2024

Smaržas labas un dārgas, dīvaini, ka konsultantes izdzina ārā. Parasti, ja ko grib pirkt lēkā riņķī kā zaķi.

not a Karen 28.02.2024

Tur jau tā lieta! Un vēl apsargus saukt :D
Gan jau sāka smērēt seju un krāsoties ar visu pēc kārtas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы