www.sudzibas.lv Douglas Slikts serviss

Douglas - Slikts serviss

Douglas Akropoles veikalā apkalpošana ir zem katras kritikas. Nav pirmā reize ienākot veikalā, kad pārdevējām ir nulle reakcijas. Stāv un sarunājas savā starpā, nepievēršot nekādu uzmanību klientam. Neliekas ne zinis. Tas atkārtojās arī šodien, gaidot pie kosmētikas stendiem 10 min, nolēmu vienkārši iziet no veikala, jo neviens nesteidzās apkalpot.

14.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Комментарии (4)

Good Intentions 14.11.2022

Jamāk komunicēt un piesaistīt sev uzmanību. Iespējams, ka jūs jau arī pamanija ne pirmo reizi jebkurā gadijumā stāvot pie kosmētikas stenda - nu cilvēks skatās kosmētiku. Darbinieki nav ekstrasensi vai ar kādam paranormālam spējam, bet parasti noguruši darbinieki. Ja jums vajag servisu, kad jūs sveicina un skrien pakaļ, tad lūdzu ejiet uz Kristianu un tamlīdzīgām bodēm.

R RXX 15.11.2022

Tu laikam vēl esi skolniece. Pieaugušie parasti māk palūgt palīdzību, ja tāda nepieciešama.

В максиме тоже ждёте, когда хлебушек вам на кассу принесут?

A A. Derums 23.11.2022

Jūs esat ļoti forša :):):)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы