www.sudzibas.lv Douglas Neatbilstoša reklāma

Douglas - Neatbilstoša reklāma

Pēdējā laikā Douglas reklāmā rāda divu sieviešu skūpstīšanos un man to redz mazs bērns, man negribētos lai viņš jau no bērnības domā, ka tas ir normāli! Jo dabā tā nav paredzēts, un mūsdienu dzimum brīvība nav pareiza, vismaz to nav jārāda kā normu. Bērna prāts vēl nav nobriedis, lai spriestu vai analizētu tādas lietas! Kas notiek ar pasauli! Un tad brīnāmies kāpēc jaunā paaudze ir savādāka nekā agrāk!

28.12.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (2)

I IRKOTEIKT1 28.12.2021

Ja tavs bērns ir tik mazs tad labāk vispār neslēdz TV iekšā, lai iet ārā spēlējās. Jaunā paaudze ir citādāka, jo tādi kā tu viņus audzina, ne viņi ir vainīgi pie tādas audzināšanas.
Un kas tur slikts, tie ir divi cilvēki, bet labāk jau lai bērns svētē fortnite vai pub G kur viens otru šauj nost, jo tas ir daudz labāks piemērs bērnam

Joe Rogans👽 28.12.2021

Jāmāca bērnam pieņemt visus cilvēkus neatkarīgi no seksuālās orientācijas, ādas krāsas, tautības.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы