www.sudzibas.lv CSDD Naudas krāpšana

Ventspils CSDD - Naudas krāpšana

Sveiki visiem!
Šodien liku braukšanas eksāmenu Ventspili. Diemžēl, nenoliku, jo izkritu figūrās. Smieklīgākais ir tas, ka figūru izpildīju pareizi, nebija perfekti, bet visā visumā bija labi. Inspektors teica, ka spogulis ir ārpus robežām, taču tā nebija. Žēl, ka tikai pēc tam, kad jau biju aizgājis prom no Csdd, iedomājos par to, ka es varēju izkāpt no mašīnas un kārtīgi pārbaudīt, bet, kā tautā runā - pēc kara visi gudri.
Neteikšu, ka neiesaku likt braukšanas eksāmenu Ventspili, bet, ja jums gadās tāpat, kā man, iesaku pašiem pārliecināties par situāciju, jo, mūsdienās, visur notiek naudas slaukšana un tas pierādījās ne tikai man šodien, bet arī paziņām!
Lai jums veicas!:)

A

Комментарии (1)

M Mego izmeklētājs 09.10.2020

Visi eksāmeni tiek fiksēti video un audio taatad apstrīdiet csdd

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы