www.sudzibas.lv CSDD Iemāciet inspektoriem pareizi pārbaudīt poliuretāna bukses

РешеноCSDD - Iemāciet inspektoriem pareizi pārbaudīt poliuretāna bukses

Aizvedu mašīnu uz pirms apskates diagnostiku, Saka ka aizmugurējo plauktu bukses beigtas, kas ir no poliuretāna😂sarakstā visu dodos prom.
Serviss sāk labot Saka viss tur ir labi, sazvanāms ar cilvēku kas ar tām lietām nodarbojas,
šis Saka naw pirmā reize, ka brāķē laukā kko ko paši nesaprot vai kkas nepatīk pašiem nezinot kas!, taka labās bukses mainīšu lai ietu skati!
Csdd beidziet izdomāt visādus debīlisms ko jūs tagad darāt, ne loģikas nekā, to ar neslēpj jūsu darbinieki, daudzas lietas vnk pi****.

07.06.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Hmm 07.06.2021

Da viss ok, man nau problēmu pārlasīt piekari, bet besī csdd debīlistiskie ierobežojumi, tu kā cilvēks gribi savu tehniku uzlabot, padarīt individuālāku bet te priekšā tā birokrātija, šitādām buksem lai liktu vajag projektu, siten tu to nedrīksti uz mainīt utt tev kā l**am ir no ādas jālien laukā vai uz skati jāmaina stock detaļas atpakaļ, karoče visu dara tā lai neviens neko nedarītu, lai viņiem nekas nebūtu jādara, taj pašā laikā es ar top detaļām nevaru iziet apskati, a tam kam vecs sūds sapuvis un nopunķojues, nekādu problēmu! Wth šito figņu, un viņa tik nāk klāt un klāt.

H

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы