www.sudzibas.lv CSDD Tehniskā apskate

РешеноCSDD - Tehniskā apskate

Šodien es devos veikt transportlīdzekļa apskati. To neizgāju, bet, braucot ārā no tā, es pievērsu uzmanību kļūdām, no kurām neizgāju tehnisko apskati, nevis odometera radītājām un izrakstītajam nobraukumam. Vakarā nolēmu paskatīties, kas tiešsaistē rakstīts par manu automašīnu Csdd, un atklāju, ka uzrakstīts nobraukums ir 60 tūkstoši vairāk nekā man tiešām ir. Mans pašreizējais rādījums odometrā ir 222 tūkstoši, viņi man uzrakstīja 282 tūkstošus. Zvanot uz Csdd diennakts numuru, viņi man teica, lai es pirmdien zvanītu atkal, jo tagad viņi nevar man palīdzēt.

09.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Elinaga 11.10.2021

Viss bija atrisināts, nepareizs nobtaukums bija dzēsts

E

Комментарии (7)

M Mazor23bad 21.11.2020
Плохой сервис, обман...

Походил тех. осмотр, 3 раза фиксировали одну и ту же ошибку по тесту двигателя . В результате оказалось, что в CSDD, заложены показания другого двигателя... Ни кто не извенился за свои ошибки...

S Sudzibas.lv Admin 28.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V vitols 19.09.2021
Naudas kāšana

CSDD tehniskajā apskatē ļoti bieži liek nepamatoti vērtējumu 2.
Tas viss murgs varētu beigties ,tad kad auto tehnisko apskati varēs saņemt autoservisā.

S Sudzibas.lv Admin 25.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G Gulbenietis 10.10.2021

Ko tev maina lielāks odometra rādījums? Nav ko darīt, paskaties multfilmu par bingu :D/

P Palīgs neskaidrajiem 10.10.2021

Iespējams, ka darbinieks norakstot vai ievadot datus ir kļudījies. Tā nav mirstamā vaina un ir labojama. Ja ir doma auto pārdot, tad loģiski šis rādījums ir svarīgs. Pircējam uzreiz radīsies doma par sadarītām sliktām lietām. Tam, kuram vienīgais transports ir būvgružu ķerra, odometra rādījums neko dzīvē neizsaka un nemaina.

G Gulbenietis 10.10.2021

Tavs komentārs ir būvgružu tačka, tāpat kā tu pats. Aizbrauc uz tehnisko ar no auto palikušu vienu asi ar riteni galā un gribi iziet tehnisko :D.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы