www.sudzibas.lv CSDD Dīzeļa atgāzu noteikšana uz aci!!!

Tehniska apskate - Dīzeļa atgāzu noteikšana uz aci!!!

Šodien 22.05.2022 tehniskajā apskate ap 12 00.
Neskatoties uz izietu dīzeļa dumainības testu, tehniskas apskates specialisti uz aci novērtē vai auto ir dumainība vai nav, pamatojoties uz noteikuma 8.2... Es saprotu ka uz aci var novērtēt vai ir caurs izputējs un stenda uzradīta dumainība ir nekorekta, bet uz aci noteikt vai Knapi redzamais dūmiņš pēc uzgāzēšanas ir pelēcīgi zils vai zilgan pelēks vai ir par daudz zila vai par maz pelēka, un kura bridi ir norma... Tas tik ir līmenis. Smalki gan specialisti. Pēc manam domam ta ir noteikumu punkta 8.2... Nekorekta tulkošana un izmantošana.

Комментарии (2)

E esmeraldae 22.05.2022

Tu tehnisko skati neizgāji, jo tev "uz aci" pateica, ka dīzelim atgāzes pa daudz, vai es nesapratu kaut ko. Gramatika ļoti pieklibo rakstītajam tekstam.

U Uldis Lukstins 22.05.2022

Tiesi ta,stenda tests ok,pec tam uz kratikla un pec tam vel ara gazeja,pazinoja ka zilgans dumins un atgazes ielika 2.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы