www.sudzibas.lv CSDD Tehniskā apskate

CSDD - Tehniskā apskate

Atbraucām uz tehnisko apskati Krāslavas CSDD. Pārbaudītājs bija Mārtiņš Breidaks. Izrādijās ļoti NEPATĪKAMS un NEKOMPETENTS CSDD darbinieks. Viņam nepatika mazs caurumiņš (karozija), kura nekādā veidā netraucē ceļu satiksmes drošībai kā arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, bet Mārtiņs Breidaks uzskatija savādāk un TA netika izieta. Bijām ļoti lielā šokā. Pašai mašīnai ir gandrīz 20 gadi un protams šur tur būs un ir karozija, bet tas nekādā veidā netraucē drošībai. No mūsu puses tika izlabotas visas kļūdas, kas rakstīts protokolā. Caurums tika labots un mēs devāmies otru reizi iziet TA, bet šīs cilvēks izbakstija tajā vietā caurumu atkārtoti un pateica, ka mēs neizlabojām šo kļūdu. Un TA atkārtoti netika izieta. Par Mārtiņu Breidaku esmu ļoti daudz dzirdējusi negatīvas atsauksmes. Tas ir tieši tas cilvēks, kurš speciāli nelaiž TA statistikas dēļ. Tāpēc būtu liels lūgums saviem CSDD darbiniekiem pārbaudīt viņu godīgumu un kompetenci, jo tieši šīs cilvēks izskatās neko nesaprot no TA, jo īsti nezin, kas traucē un kas ir bīstams ceļu satiksmei, bet kas nav.

16.01.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

B

Комментарии (18)

Chikibriki 16.01.2023

Ja jūsu mašīnai ir caurumi, tad viņai jau laiks doties uz izgāztuvi nevis uz csdd :)

B Bobo92 16.01.2023

Tevi aizmirsām uzprasīt, kur viņai doties.

G Gonzo23 16.01.2023

Ne visi caurumi ir patīkami.

B Bobo92 16.01.2023

Runa neiet par caurumiem, kaut tur to caurumiņu par caurumu nenosauksi, bet gan par kompetenci darbiniekiem, kuri veic to TA.

Стесняюсь спросить, а как вы починили дырку, если её прямо там же опять удалось проделать? Классичесеий коктейль из пены и шпакли?

B Bobo92 16.01.2023

Это не совсем дырка, карозия, на криле со стороны колеса. Учитовая какие у нас дороги посипани солью, которая просто сьедает машину. Еслы есть опасность то это другое дело. На одной руке можно сосчитать сколько машин он пропустил. Просто не пропускает, докаповается до каждой мелочи. Токой человек. Когда приежаешь проходит TO и нареваешся на него, то уже на 99.9% уверен что непройдешь. А тот 0.01% каторый прошол у него, это везунчик на всю жизнь.

S Suitfree 17.01.2023

Они корозию на кузове вообще не разглядывают если что, есть только пункт корозия несущей конструкции и за это у меня ставили 1 балл т.е. ТО проходиш. Мне кажеться вы чтото умалчиваете, показали бы фотопротокола или номер машины напишите я посмотрю чтт там у вас.

C Chermarry 18.01.2023

Baigi interesanti, bet tu tā arī neatbildēji uz cilvēka jautājumu nu tad es uzdošu vēlreiz. Kā Tu salaboji to caurumu, kurš pēc tevis teiktā nav caurums? Man izskatās, ka kauns atzīties.

Joe Rogans👽 16.01.2023

Man šķiet nav reāli 20 gadus vecai mašīnai tehnisko iziet ar pirmo, csdd čaļi ir ļoti acīgi.

A Aldis2 17.01.2023

Ir iespējams un vēl ne tādas mašīnas pāriet. Ir tādas mašīnas, kuras ne šodien tak rīt sabruks, bet tehnisko pāriet.

J Joji1337 20.02.2023

Man mašinai 19 gadi, izgāju bez jebkāda aizradījuma)

G Govjzems 17.01.2023

Eksistē Ministru kabineta noteikumi Nr. 295. Izlasi, tad spried par kompetenci

A Aldis2 17.01.2023

Es tā saprotu tu laikam esi radinieks Breidakam vai pats Breidaks.

G Govjzems 17.01.2023

Pat nezinu, kas tas par cilvēku. Bet tu, kā izskatās, esi pārāk aprobežots, lai saprastu, pēc kā csdd inspektoriem jāvadās🤦‍♂️ Es taču pat norādīju! Tu tups, ka nepielec vai arī čmošņiks, kurš visur tiek apbižots? Patiesībā, atļauju tev neatbildēt, tāpat neko prātīgu neuzrakstīsi!

A anonimais 007 17.01.2023

1.Tajos MK noteikumos, skaidri teikts: 4. Kad ir noteikta vizuāla pārbaudes metode, tas nozīmē, ka inspektoram attiecīgais elements ne tikai jāapskata, bet, ja iespējams un nepieciešams, arī jāpārbauda, piemēram, ar rokām, jānovērtē skaņa vai jāizmanto citi vienkārši pārbaudes paņēmieni vai instrumenti. T.i. viņš drīkstēja bakstīt un pārbaudīt vai caurums ir reāli aiztaisīts, neviss pie Vasjas garažā pa 5 EUR.
Jums atbilst šis skaidrojums MK noteikumos: B1. Neliels lūzums, izlūzums, plaisa, ar metināšanu labojams nesošās konstrukcijas stiprību ietekmējošs korozijas bojājums; balstiekārtas ģeometriju negatīvi ietekmējoša rāmja vai nesošā elementa deformācija; trūkst izgatavotāja paredzēta rāmja elementa; nav, vaļīgas vai bojātas vairākas pēc kārtas kniedes vai skrūves; transportlīdzekļa rāmja vai nesošā elementa konstrukcijas pārveidojums, jeb par to esat ieguvis pelnītu 2.

A Aldis2 17.01.2023

Mēnešus divus atpakaļ biju arī braucis iziet TA un arī tiku uz to Breidaku, man mašīna gan ir daudz jaunāka, bet tas čalis gan ir maita. Divas reizes braucu un viņš nepārlaida, trešo reizi tiku pie otrā, tas super, pārlaida nevienas kļūdas nebija. Pilnīgi piekritīšu, ka savā jomā viņš nesprot neko. Tur strādā divi pārbaudītāji Dainis un Mārtiņš. Dainis apsolūti ir normāls čalis, kurš patiešām ir ļoti taisnīgs, bet šitam gan tik kādu nepārlaist un jo vairāk reižu, jo labāk. Dzirdēju, viņš jau rezi bija norāvis pa purnu, tomēr izrādījās par maz.

C Chermarry 19.01.2023

Tad sanāk, ka visas trīs reizes brauci uz TA mašīnai neko netaisot un cerot, ka tiksi uz Daiņa nevis Mārtiņa? Un kāpēc Mārtiņš neizlaida? Ko viņš pierakstīja?

K Krisstaps 17.01.2023

Pats vienmēr eju TA Krāslavā un nekad nav bijis problēmu. Ja jūs savu mašīnu nelabojat un cerat iziet TA uz veiksmi vai labsirdību, tad jau tā ir jūsu problēma

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы