www.sudzibas.lv CSDD Slikts serviss

CSDD - Slikts serviss

28.05.24. Veicot tehnisko apskati Rīgas csdd sapratu ka mani vairs nekas nevar pārsteigt. Auto pārbaudīja īsts, profesionālis, arnis blūms šim personāžam varētu piedēvēt diagnozi, debils,. Kā nu kā var ielikt vērtējumu, ,2, sakabes lodgalva ierobežo valsts reģistrācijas nr. Zīmi! Nepietika ar to ka trieca asu priekšmetu auto rāmī, kur sekoja atbilde pie mana aizrādījuma, ka viņš var darīt ko grib! Tad vēl šis vērtējums par sakabes āķi, pie kā sakabes āķis ir oriģināls (kia centrā uzstādīts) absurds. Un pats bēdīgākais šajā visā ir tas ka, privāta uzņēmuma nekompetenti, neizglītoti, prātā aprobežoti darbinieki var darīt ko grib un kā grib, man nav nekādu tiesību, saraksta lapeli un vācies prom.

29.05.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

R Reeboks 29.05.2024

Pirmkārt ir MK noteikumos tāds punkts. Ja tu būtu tik gudrs kā te sevi pasniedz zinātu, ka paši neraksta sevis izdomātus punktus, bet izvēlas no programmas. Otrkārt Izlasi protokola apakšā vai var publiskot inspektora personas datus. Un kur Tevis minētajai KIA ir Rāmis? Kad melo un nomelno vismaz pacenties uzzināt par savu auto elementāras lietas.

R Roberts Bukarts 30.05.2024

Kīa slikts serviss, brauc ar BMW!

G GREDZENU PAVELNIEKS 30.05.2024

BMW arī nav labāks, tad jau labāk Audi

R Roberts Bukarts 30.05.2024

Kīa slikts serviss, braucu ar BMW!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы