www.sudzibas.lv CSDD slikts serviss

CSDD - slikts serviss

Labdien, atbraucu uz tehnisko apskati Daugavpils Csdd. Pārbaudītājs bija Vitālijs Fjodorovs, no sākuma likās jauks puisītis, bet izrādijās ar savu interese ļaunprātīgu. Viss sākās pie atgāzu pārbaudes kad viņš man grībēja iestāstīt ka motors man slikti stādā vajag veikt regulēšnu un viņš zinot ļoti labu servisu kur to veikt. Kamēr tika viegta apskate motora regulēšana servisā tika piedāvāta reizes piecas, kau arī atgāzes tika izietas. Kad es atteicos no viņa piedāvājuma jaukais puisītis pārvērtās par nepatīkamu, piekasīgu pārbaudītāju. Palika skikts iespaids par tādu apkalpošanu.

08.01.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (4)

накупят старых тарахтящих вонючих вёдер, а все вокруг плохие.

D Dom2 08.01.2023

vai izdevies iziet TA?

G Gulbenietis 09.01.2023

Parasti esmu vairāk pamidoprinas pusē, bet šoreiz nepiekritīšu. Puikam vēlāk kabatā ielec savs % no remontu summas. Es vnk pateiktu, ka aizbraukšu, lai atsienās. CSDD murmuļi ļoti baidās no vadības, tāpēc, kā atkal ar skrūvgriezi sāk čamdīt grīdu, der atgādināt, ka vadība priekšā ņems vēlāk.. Tos vecos lūžņus jebkurš sevi cienošs čalis varēs lielā mērā remontēt paši, bet jauniem elektro šitiem, vajag modnākus kompjus un saprašanu.

Так это сарказм, для тех кто в танке. На такие тупые предложения типа "съезди в мой сервис" можно просто молча кивнуть головой и не мешать "специалисту" заниматься своими делами, так как если машина исправна, то ничего он там не накопает, а даже если накопает, всегда можно обратится к руководству, если уверены в своей машине.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы