www.sudzibas.lv CSDD Punktu likšana

CSDD - Punktu likšana

Sveiki, gribēju sūdzēties par punktu likšanu par to kad nav apdrošināšana, neuzskatu ka tas ir kāds pārkāpums, ceļu satiksmē.
Var likt punktus par jebko kas ir izdarīts nepareizi uz ceļa vai kā tamlīdzīgi, bet neuzskatu ka jāliek punkti ka aizmirst apdrošināt savu auto, dažreiz arī apdrošinataji neatgādina, un uzskatu ka esam cilvēki un tas ir normāli aizmirst, neviens to nedara speciāli, ikdienas rutīna tā gadās.
Tāpēc ceru ka noņemsiet punktus par to ka neapdrošinā mašīnas, oks sods ja to var likt, bet nejau punktus. Paldies ceru ka šis tiks ņemts vērā.

15.02.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (12)

T taisnibascinitajs3 15.02.2023

Kā var palaist garām apdrošināšanu. Man paziņojumi par to jau nāk mēnesi iepriekš.

A Annihhha 15.02.2023

Tur tā lieta man neviens neatnāca nē uz telefona nē arī e pasta ,skatījos visu un nekā.

A Annihhha 15.02.2023

Tur tā lieta nekad jau speciali neietu un nemaksātu, vienmēr visu samaksāšu. Bet tiešām neatnāca paziņojums

Good Intentions 15.02.2023

Piemirst ir normāli taču tas ir tavs pienākums sekot tādām lietām līdzi. Iesaku vienkārši ielikt atgādinājumus telefonā.

A Annihhha 15.02.2023

Pirmo reizi ,bet vaitad uzreiz jāliek csdd punkti par to ,okei par sodu neko nesaku .
Parasti octa man atgādina pa 10 reizēm iepriekš, biju pārliecināta. Kā ir viss kārtībā. Tā gadījās ,bet nejau jāliek punkti .

Good Intentions 15.02.2023

Braukt bez octa nav pārkāpums? +1 punkts!
Priecājies, ka divus neiedeva.

A Annihhha 15.02.2023

Tur tā lieta ka 2 jau liek ,es jau ar to ka aizmirsu apdrošināt mašīnu neapdraudu apkārtējos.

S Stenlijs 15.02.2023

Tas ir pārkāpums ceļu satiksmē, jo tajā piedalies apdraudot pārējos satiksmes dalībniekus. Piemēram, ja apzināti neiegādājas apdrošināšanu, tad tāds vadītājs ar lielu varbūtību no negadījuma vietas muks, lai nemaksātu par zaudējumiem no savas kabatas. Aizmirst nav normāli, kā tu neizmirsti pliks no mājas iziet? Tā kā tas vēl ir pa lēto tikt cauri ar punktiem un soda nevis maksāt kādam tūkstošus par radītajiem zaudējumiem. Tāds aizmārša un mākoņos peldētājs arī ceļa zīmes aizmirst.

A Annihhha 15.02.2023

Tas nebija apzināti, te ar jums izstās vispār bezjēdzīgi ko skaidrot .

R RXX 15.02.2023

CSDD vajadzētu taisīt izmeklēšanu, vai tas bija apzināti vai nē? Kā jau skaidrots, tavām darbībām ir reālas praktiskas sekas. Nolaidies uz zemes 😀😀🤦‍♂️

G Govjzems 16.02.2023

Ministru kabineta noteikumos Nr.551 ir skaidri un gaiši uzrakstīts, par kādiem pārkāpumiem un cik punkti tiek iedoti. Tiešām ceri, ka tev tie punkti tiks noņemti?

G Gulbenietis 16.02.2023

Pofig par punktiem. Par vienu kasjaku tev punktu robeža netiks sasniegta. No otras puse, ja es uzlieku ķeksi, ka man nāk sms atgādinājums, tad man nav pašam jāseko līdzi. Ģimenē ir trīs autiņi un divi motocikli. Pie tā visa, šobrīd strādāju divos darbos. Nafig man galvu aizbāzt, ja ir opcija ar atgādinājumu. Kam viens dampis un mamma komunālos apmaksā. protams, lai atcerās.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы