www.sudzibas.lv CSDD par csdd darbinieku

CSDD - par csdd darbinieku

skats no malas par CSDD braukšanas inspektoru R. Salzemnieka-Salenieka darbībām...27.07.09. braucot ar eksaminētāju a/m BMW, v.n HE 285 pa Bauskas ielu virzienā uz Mūkusalas ielas pusi, Ronalds lietoja mobilo telefonu turot to rokā un sirsnīgi runājot pa to, tādējādi pārkāpjot CSN 39.9 p...nekas bīstams protams jau nu tas nav, bet tāda izrādīšanās vien, ka es lūk esmu pārāks par citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, jo braucu ar eksamininētāja auto...

U

Комментарии (4)

H Hugo 26.09.2009

Tā vieta lai čīkstētu sūdzībās.lv būtu versies ar iesniegumu pie šī kunga tiešā priekšnieka, kurš arī izvertētu un pārbaudītu šo faktu patiesumu. Cik zinu tad CSDD automašīnas ir aprīkotas ar videokameram.
Bet te vairāk izskatās pēc mazas atriebības no kāda kuram šis kungs nav ieskaitījis eksāmenu, o ka gan citādi var zināt viņā uzvardu, ņemot vera to ka tas sastāv pat no diviem vardiem! Ak jā iespējams tas bijis kāds vērīgs instruktos, ja reiz ir minējis pat CSN punktu kuru inspektors parkāpis!
Bet instruktoru kungiem arī derētu papētīt CSN jo tur ir minēts, ka apmācāmo drīkst laist uz koplietošanas ceļiem tikai tad, kad tas ir pietiekami labi apguvis vadīšanas iemaņas. CSN 215. Man gan neliekas, ka cilveks, kurš vada auto intensīvas satiksmes apstakļos ar max ātrumu 30 km/h ir pietiekami apguvis vadīšanas iemaņas! Kā arī tas ka pirms katra pagrieziena viņš mērdz pilnībā apturēt auto! PAldies par uzmanību uz tikšanos ielās!

H Hugo Djego 26.09.2009

Es ar domaju, ka neviens jau nav tik stulbs, lai nerunātu ar savējiem pa mobilo braukšanas laikā.Es ar runaju, kad braucu pie stūrēs.Vienīgi, ja esmu Rīgā un jāizbrauc krustojums, tad mudigi pasaku, ka atzvanišu velak, jo tagad braucu un runat nevaru!

I Ieva Auto 07.02.2014

Tas nav nekaads briinums CSDD inspektoru darbībā, jo vinji netiek piejnemti konkursa kārtībā, sheit domāts KNAB pārbaudes, Shī iestāde ir pagaidām izslīdējusii - bez uzmanības, bet faktu ir nenoliedzami daudz, LV ir valsts kur tas tā vnk notiek ...draugs draugu zin, bet ja nu nāk info no ārzemēm .. ?Esiet uzmanīgi tachu !!!Pienjiemtie isspektori, kuriem pieredze ir absolūta nullle...sheit tachu nevar neko citu kā ākstīties...kada vinjiem būtu spec izglītība, ticamaakka nekaad... diemzheel..

I Ieva Auto 07.02.2014

Zvaniet, rakstiet, nebaidaties par iznīcināšanu, saņematies un ziņojiet...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы