www.sudzibas.lv CSDD Nevienlīdzība - nemarķēta, liela eksāmena automašīna, reti eksāmenu datumi

CSDD - Nevienlīdzība - nemarķēta, liela eksāmena automašīna, reti eksāmenu datumi

Man interesē, kurš ir kārtojis braukšanas eksāmenu Jēkabpilī uz automātiskās pārnesumkārbas automašīnas un vēlas padalīties savā pieredzē. Vēlētos arī saņemt ieteikumus, kur sūdzēties (Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, ES?), jo sūdzēties tai pašai Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD) ir diezgan bezjēdzīgi. Ja kādam vēl ir sūdzības, iespējams tās varētu apvienot vienā.

Mana sūdzība galvenokārt ir tieši par braukšanas eksāmena automātiskās pārnesumkārbas auto Jēkabpils CSDD. Pievienoju attēlus, lai varat izteikt savas domas.
1) Vai šāds auto ir uzskatāms par pilnībā līdzvērtīgu citiem CSDD eksāmenu auto?
2) Kāpēc Jēkabpils CSDD nav sava automāt. pārnesumkārbas auto un ir jāgaida mēnešiem uz eksāmenu uz šī auto?
3) CSDD savā lapā raksta, ka "Eksāmena automobili, speciālos manevrus, kā arī CSDD inspektoru, pie kura pretendentam jākārto šis eksāmens, nosaka speciāla datorprogramma." (https://www.csdd.lv/viegla-automobila-vaditaja-aplieciba-b/vadisanas-eksamens-un-pieteiksanas-eksamenam) Tad kā var programma noteikt tieši šo auto vairākas reizes, bet ar citiem drošības inspektoriem?
4) Vai tiešām uzlīme "Mēs atbalstam Ukrainu" ir adekvāta pašreizējā ģeopolitiskā situācijā, ja tas, iespējams, maina citu braucēju reakciju pret šādu 4,6 m garu auto, sevišķi apgriežoties pretējā braukšanas virzienā pilsētā?
5) Ja jau CSDD ņem piemēru no citām valstīm, vai šajā gadījumā nebūtu labāk izmantot autoskolas automašīnu, kā tas ir citās Eiropas valstīs? Sevišķi gadījumā, kad Jēkabpils ir problēmas atrast auto ar automātisko pārnesumkārbu.
6) Kāpēc neviens neinformēja, ka Jēkabpils CSDD nav pieejams auto ar automātisko pārnesumkārbu? Ne autoskola, ne braukšanas inspektors par to neko neminēja. Instruktoram tika vairākkārt jautāts par to, kādi eksāmenu auto ar automātisko pārnesumkārbu ir. Atbilde bija, ka dažādas, bet ne vienā mirklī braukšanas instruktoram nelikās vērtīgi pateikt, ka Jēkabpils CSDD vispār nav sava auto ar automātisko pārnesumkārbu un tas nāk nez no kuriens. Līdz ar to tomēr ir atšķirība, vai eksāmenu var kārtot katru otro dienu vai 1 vai 2 reizes mēnesī.
7) Kāds ir pamatojums tieši šādam sedana tipa auto? Kāpēc visi pārējie auto Jēkabpils CSDD ir daudz mazāki un kompaktāki?
8) Kāds ir iemesls kāpēc šim Škoda auto nav nevienas atpazīšanas zīmes, ka tas vispār ir CSDD auto un ka kāds uz tā liek eksāmenu?
10) Vai tas ir līdzvērtīgi, ja uz katru braukšanas eksāmenu dienu ir vidēji 4 brīvas vietas uz auto ar automātisko pārnesumkārbu salīdzinājumā ar 10+ vietām uz auto ar manuālo pārnesumkārbu? Arguments, ka nav pieprasījuma nestrādā, jo kaut kā vienmēr visas vietas ir pilnas uz eksāmenu ar automātisko pārnesumkārbu Jēkabpilī ir pilnas... Nevar tā būt, ka pēc autoskolas pabeigšanas ir jāgaida 1-2 mēneši, lai tiktu uz braukšanas eksāmenu. Sanāk arī, ka Jēkabpils CSDD nav sava auto ar automātisko pārnesumkārbu, bet man ir jāgādā savs, ja vēlos kaut pāris reizes pabraukt līdz eksāmenam? Vai arī maksāt braukšanas instruktoram vēl par papildus braukšanas reizēm?

Vienkārši pretīga pieredze. Man pat trūkst vārdu, lai vēl kaut ko tur piebilstu. Ja būtu zinājusi, ka ir jābrauc uz šāda auto, būtu likusi uz auto ar manuālo pārnesumkārbu - būtu bijis ātrāk un īstenībā pat vieglāk...

04.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Комментарии (3)

L LV_dusmiga 04.04.2022

Vēlos, lai tas auto tiktu aizvākts no kurienes nācis, un nevienam tas valsts eksāmenā nebūtu jāvada. Un nevajag melot, ka "Kārtot vadīšanas eksāmenu ar B kategorijas automobili, kurš aprīkots ar automātisko pārnesumu kārbu, ir iespējams visās 10 CSDD klientu apkalpošanas centros, kuros tiek pieņemti eksāmeni." (https://www.csdd.lv/viegla-automobila-vaditaja-aplieciba-b/vadisanas-eksamens-un-pieteiksanas-eksamenam) - nē, Jēkabpils CSDD nav automašīnas ar automātisko pārnesumkārbu, jo tā nāk nez no kurienes 1-2 reizes mēnesī!

T top20 07.04.2022

Ну вот и так под каждым постом CSDD, защитники защищают багодельню 😂

N No_takarasta 19.10.2022

Katram savs, bet mana pieredze ir tāda, ka aizvakar noliku CSDD Jēkabpilī ar pirmo reizi un ar attēlā redzamo škodu.
Iespējams, ka man veicās ar to, ka mācījos Jēkabpilī automātu Presto autoskolā, kur apmācība notiek ar garo Volvo V70.
Tad varbūt, ka ir grūtāk pieslēgties pie garākas mašīnas, bet tas, ka mašīnai nav nekādu marķējumu nu nezinu, vai tas ietekmē eksāmena norisi un rezultātu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы