www.sudzibas.lv CSDD Neatbilstība

РешеноCSDD - Neatbilstība

Izmēģinājuma eksāmens, jeb tas saucamais testa brauciens! Csdd mājas lapā smuki sarakstīts par testa braucienu, vadīšanas iemaņu pārbaudījumu topošiem un ēsošiem autovadītājiem... Kā kursants var pierast pie mašīnas, ka būs iespēja veikt 2 izvēlētās figūras un tt... Bet reāli šodien ieradoties uz testa braukšanas eksāmenu no tā visa es dabūju baudīt neapmierinātu inspektora ģīmi kurš sausi nodiktēja savus noteikumus, kā figūras atstāsim uz beigam, mēs uzreiz brauksīm pilsētā un ja būs pēc csn bīstama situācija tad jums tas saucamais testa brauciens ir beidzies! Labi, iedomājos ka varbūt kādi noteikumi tam pakalpojumam ir mainījušās... Testa brauciens protams man beidzās dikti ātri, to jau varēja noprognozēt pēc inspektora noteikumiem... Pēc testa eksāmena vēlreiz izpētot sniegta pakalpojuma aprakstu, parādījās dikti daudz jautājumu... A kur solītā iepazīšanās ar eksāmenu, pierašana pie auto? Kur ir figūras ko var izmēģināt - ar ko it kā sākas eksāmens? Acīmredzot šinī gadījumā no paša sākuma bija uzsvērts akcents lai tas testa brauciens ātrāk beidzās... Tikai laicigi samaksā naudu un pie otra pagrieziena tev pasaka testa brauciens ir beidzis! Un tas vēl nav viss... Kad no šoka tu atjēdzies un saproti ka tevi apmuļķoja valsts iestādē un gribi paskatīties šī "prieka" protokolu tad smuki uzrakstīts - datu nav... Un kā vienmēr neviens nevar sniegt atbildi uz jautājumu kur var redzēt to "zelta" protokolu!? ! Ļoti žēl ka tādas milzīgas valsts institūcijas strādā cilvēki kuri nepilda savus darba pienākumus godprātīgi un parastiem nodokļu maksātājiem ir jācieš no šāda veida situācijām un paviršas attieksmes!

Жалоба успешно разрешена Cilvēks 5555 12.07.2018

Situācija tiek atrisināta. Milzīgs paldies par uzmanību csdd darbiniekiem kuri neatstāja šo situāciju bez uzmanības!

Комментарии (10)

A AndrisSh 05.07.2018

Nu ja tā bija patiesībā, tad tas ir kretīniski, jo pēc būtības izmēģinājuma eksis ir tas pats eksis, tikai bez stresa, iespējams, ka izmēginājuma eksāmenā process ir savādāks - te tad vajag painteresewties pie inspektoriem.
Vienīgais, ko ieteiktu darīt ir nekasīties ar inspektorim, savādāk vispār reālo eksāmeni viegli nenokārtosi - visu laiku izkritīsi - ir viņiem tāda nelāga īpasiba savā starpā zīmēt uz tāfeles tos 'nelabos'

C Cilvēks 5555 05.07.2018

Paldies par ieteikumu! Kasīties ne ar vienu negrības... Bet žēl ka tā viss bijis. Ļoti gribēju izmēģināt tas figūras, paklausīties ieteikumus no inspektora... Bet nu nesanāca...

Pacco_al 05.07.2018

Mācīties un pierakst pie auto vajag autoskolā ir skaidrs, ka CSDD visi eksāmenu un arī testa braucienu rezultāti paliek. Ir tikai dabīgi, ka nākamreiz eksaminators tur ieskatīsies par eksāmena. Tā kā atceries to stūri, pie kura beidzās tavs testa brauciens. Eksāmenā būs tieši tāda pat situācija.

S Skeptiķis. 05.07.2018

Uz eksāmenu iet jau gatavs cilvēks , ''izmēģināt eksāmenu '' > Nu pamēģinājāt , nesanāca nebūtu nolikusi. Pēc tiesību iegūšanas ar domājat pa ielām ''apgūt auto '' un to kā būtu braukt vienai pašai ?

R Raimonds Brutāns 05.07.2018

Ja histēriskais Cilvēks 5555 būtu dabūjis tiesības, tad iespējams izmēģinājuma kārtā kāda autobusa pietura būtu nonesta(jo tas tak ir stress). Es ceru ka šādi idioti(tes) sēdēs mājās.

C Cilvēks 5555 06.07.2018

Neiet runa par pierašanu pie auto pa ielām... Bet par pakalpojumu kas saucas eksamēna izmēģinājums, ko silti iesaka pamēģināt pirms īstā eksāmena lai izbaudīt eksāmena atmosfēru, mazināt stresu un tt... ! Csdd mājas lapā skaidri un gaiši aprakstīts tā pakalpojuma noteikumi.. Bet ja katrs dara tā kā viņam sagribas un neseko noteikumiem neuzskatu ka tam tā jābūt! Diez vaj Jūs būtu apmierināts samaksāt naudu neparko! Un mācīties mūsu valstī nevienam vēl neaizliedza, un te neiet runa par profisionalo autovadītāju, bet iet runa par kursantu kurš vēl mācās!

N noktirne 08.07.2018

Nu nezinu, nezinu! Pirms 5 (trešdien)dienām dēlam bija testa brauciens, bija gan pats brauciens, gan figūras. Tiesa, visas pieļautās kļūdas inspektors izstāstīja tikai pēc brauciena beigām, kur, kas un kā kļūdījās. Protokola kopiju (man šķiet, ka tā ir kopija) izsniedza uz rokām pēc brauciena, kur visas kļūdas bija atzīmētas. Piektdien jau nolika eksāmenu un dabūja tiesības.
Iespējams, ka biji pieļāvis brauciena laikā avārijas situāciju un inspektors tādēļ pārtrauca braucienu.

C Cilvēks 5555 09.07.2018

Prieks par Jūsu dēlu un apsveicu ar tiesībām! Man nebija figūras vispār! Sāku ka no paša sākuma viss notika ne tā kā aprakstīts csdd mājas lapā. Nevienu papīru uz rokām man neiedeva... Pat ja arī būtu tā avārijas situācijā, eksāmens taču sākas ar figūrām un tt...

C Cilvēks 5555 09.07.2018

Acīmredzot man stipri nepaveicās! Man laikam bija pārāk lielas cerības ka es varēšu saņēmu to pakalpojumu pilna apmērā, saņemšu ieteikumus un rekomendācija no inspektora, pameģinašu uztaisīt 2 figūras, varēšu aprunāties par tehniskiem jautājumiem, beigās saņemšu protokolu kur atspoguļota vertešanas sistēma ar visiem kritērijiem un tt...Vismaz visiem maniem paziņiem kuri ņēma izmēģinājuma ēksi tā tā arī bija... Viena lieta kad ir īstai eksāmens kuram jābūt sagatavotām jebkurai situācijai uz 100% un tas pat nav apspriežams, nevis tad kad tu vēl mācies un no pašas iniciatīvas ar labām domām gribi uzzināt viedokli no malas, no profisionaļiem, no personām kuri kompetenti un var iedot vērtīgus padomus uz turpmāku laiku... Es nesaprotu kas te bija par iemeslu varbūt cilvēks ir noguris, varbūt es vizuāli nepatiku, vai pārāk pieklājīgs biju... Katram savs darbs, katrām ir savi pienākumi kurus japilda arī tad ja tev tas cilvēks/klients nepatīk...

A AndrisSh 06.07.2018

Nope, ir statistika un 'sliktie' klienti, tie ir inspektoriem uz tāfeles sazīmēti, proti tādi, kuri strīdās, prasa izvērtēt situāciju atkartoti , jeb brauc virsū inspektoriem - tos speciāli izvadā sarežģītos maršrutos, lai izkrīt.
Ja cilvim vienk nenoveicās, nepiebremzēja pie Stop zīmes, nepalaida kādu, jeb nedroši brauc, tad par to neviens neklapēs - gatavojies un piesakies, noveiksies.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы