www.sudzibas.lv CSDD maksa par nodokļa iekasēšanu

CSDD - maksa par nodokļa iekasēšanu

CSDD atraduši veidu kā no katra klienta iekasēt 0.51 Ls, par katru sīkāko pozīciju, jeb precīzāk vienu maksājumu, pie kases CSDD nodaļā Bauskas ielā 86, sadala piemēram, 3 pakalpojumos, kur par katru paklapojumu iekasē papildus 0.51 Ls, nosaucot to par "Maksa par nodokļa, nodevas un naudas soda iekasēšanu".
Manā gadījumā izsniedza 3 A4 formāta lapas, 1) Maksāju sodu - 30 Ls + 0.51 ls, 2) transporta līdzeļa noņemšana no uzskaites + 2011. gada un 2012. gada 1. mēneša transporta līdzēkļa eksplotācijas nodoklis (ceļa nodoklis) - 29.20 Ls + 0.51 Ls, 3)bonusā treša A4 lapa kurā parādīts ka man jāmaksā 0.51 Ls Vispar nav saprotams par ko. Visas trīs lapas saglabāju, par visu kopā samaksāju 60,73 Ls
Manuprāt tie visi ir pakalpojumi kuriem būtu jau sevī jāietver pietiekoša maksa, nevis vel papildus jāuzliek maksa par pakalpojuma apkalpošanu. (izņemot soda naudas ieksēšan, bet arī tad tomērt vismaz jāinformē, ka iestāde papildus ieksē vel kādas klaušas). Cik man zināms neviena iestāde neņem maksu par pakalpojumu, ja es aizieju iemaksāt naudu konkrētās iestādes kasē. Piemēram pašvaldībās zemes nodokli maksājot, bankā naudu iemaksājot par kartes lietošanu. Īsi sakot uzskatu ka CSDD apzog Latvijas iedzīvotājus. Katrs auto īapšnieks gada laikā ejot TA un veicot citus obligātos pasākums CSDD kasē šadā veidā ir spiesti atstāt vismaz 2 Ls, CSDD tas nozīmē vismaz 1 miljonu papildus ienākumus, kas ir papildus maksa par to, ka es samaksāju par viņu piedāvāto pakalpojumu.

R

Комментарии (2)

S Savējais 31.01.2012

Ņem vērā, ka gandrīz neviena no pozīcijām (izņemot, laikam transportlīdzekļa noņemšanu no uzskaites), par ko CSDD Tavā gadījumā ir iekasējis pakalpojumu maksu, nenonāk CSDD kasē. Tātad - tas ir gluži tāpat, kā tad, ja Tu maksātu maksājumu uz Swedbanku caur SEB banku - Tu SEB bankai maksātu komisijas maksu par pārskaitījuma veikšanu. Banka taču šādā gadījumā iekasē pakalpojuma maksu (starp citu, par skaidras naudas iemaksu savā kontā Swedbanka arī piemēro pakalpojuma maksu, jeb 0, 30 Ls par katru reizi), kāpēc lai to nedarītu CSDD, ja viņi ir tikai starpnieki???
Un ja nevēlies maksāt CSDD, nav problēmu - maksā caur banku uz Valsts kasi pa tiešo un tici man, Tu samaksāsi daudz vairāk komisijas maksā, nekā 0, 51 Ls. :)

R Raivo 04.02.2012

būs jāmaksā caur internet banku, tici man tad būs 0.2 Ls, bet ne swetbankā, pilnīgi iespēajsm noplēsīs vel 9 ādas.
Tavs pozitīvasi viedoklis pret to ka CSDD likumīgi apzogās, ir tapēc, ka viņi ir izdarījuši visu, lai tas izsaktītos likumīgi, Tevi tas apmierina - maksā, mani nē - turpmāk būšu uzmanīgāks.
Jebkurā daījumā noņemšana no uzskaites paliek CSDD jurisdikcijā, par ko viņi piemēro pakaplojuma makus 2 reizes.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы