www.sudzibas.lv CSDD Krāpšanas ar mērijumiem

CSDD - Krāpšanas ar mērijumiem

Veicot tehnisko apskati savām automobīlim. Veicot dīzeļa dūmainibas koeficienta pārbaudi mērījumi uzrādīja pārāk lielu rādījumu. Griezos pie maiņas vecākā un priekšnieka ar jautājumu. Kā dēļ jūsu aparāts uzrāda pārāk lielu rādījumu. Kad veicat pēdējo pārbaudi un kalibrācija. Uz ko saņēmu atbildi: kas es tāds un tādi dokumenti viņiem man nav jāuzrāda. Labi sāku tad veicam mērījumu uz cita aparāta. To viņi arī atteicās veikt. Jautāju vai ir tehniskā izglītība tam darbiniekam kas veits mērījumu. Saņemu atbildi kad ir bet dokumentus neuzrādīja vai maz kompetents veikt tādu darbu. Vienkārši pasūtīja mani tālāk. Es veicu tūlītēju pārbaudi cita servisā tur bija pavisam citi rādītāji un vēl divos servisos pārbaudīju radījumi sakrita ar iepriekšējo. Csdd krāpjas un cilvēki cieš no tā. Ir visi pierādījumi tai viņu rīcībai.

15.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Andrejs 35 15.07.2022

Ar esošo izplūdes gāžu sistēmu šim auto nevar būt tāds mērijums ko uzrādija csdd

Дополнено Andrejs 35 15.07.2022

Ir trīs servisu pārbaudes kurās uzradās koeficents 0.00
Lūdzu pārbaudiet savus mēraparātus.Beidziet apkrāpt cilvēkus!

A

Комментарии (3)

P PatiesiibasMeka 15.07.2022

Pietiek arī līdzcilvēkus ar saviem škodas dūmiem indēt.

A Andrejs 35 15.07.2022

Tur jau tā lieta ka dūmu nav koeficenta ir 0,00 Tika uzreiz pārbaudīts lai gūtu pierādījumu CSDD nelikumībām.Velos lai cilvēkus nekrap!

A Andrejs 35 15.07.2022

Tas tā darās speciāli lai brauc veikt atkārtoto apskati un maksā vēl.Kā jau monopola uzņēmumos notiek.Tas tak bizness

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы