www.sudzibas.lv CSDD Krāpšana ar nodokļiem

CSDD - Krāpšana ar nodokļiem

Pieņemsim tu gribi iziet TA un samaksāji visus nodokļus lai turpmāk izmantot transportlīdzekļi, tad jebkāda iemesla dēļ tev neiedeva TA un neizlaida cauri, kā arī tu nevari vai negribi šobrīd sakārtot auto lai piedalītos satiksmē- kāpēc neatdod atpakaļ iemaksāto nodokli ja tu nebiji piedalījies satiksmē? kur nauda? Tālāk-interesantāk: nākošajā periodā tu nolēmj auto neatjaunot un noņemt no uzskaites- Bac- jāmaksā vēl ekspluatācijas nodoklis par tēkošo periodu? ekspluatācijas nodoklis par neekspluateto transportlīdzekli? Genocids? Marasms? Idiotisms? Kurā atbilde pareizā?
Talāk jūs gaidīs dabas resursu nodokļis.

30.01.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

P

Комментарии (1)

S sannas 20.04.2023

Glupam putnam glupa dziesma. Jebkurš auto, kurš nav noņemts no uzskaites,joprojam skaitās esošs ekspluatācijā. Kā Tu taisies pierādīt , ka tev vins ir zem zemes aprakts, ja nav nodotas numura zīmes? Vari pamēģināt aiziet uz csdd un pateikt, lai kāds no darbiniekiem nāk un stāv klāt tavai grabažai, lai pierādītu, ka Tu nebrauc. Pilni lauku ceļi bez skates apkārt braukā. Man kaimiņš gadus 6-7 braukā bez skates no dačām uz māju turpu šurpu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы