www.sudzibas.lv CSDD Eksaminators

CSDD - Eksaminators

Interese vai eksaminators var speciāli pirms eksāmena uzvilkt cilvēku? Tā ka stresiņš sākas jau pirms sākas braukšana. Vai viņš vispār drīkst tev pārmest kaut ko, kas priekš tevis ir labi? Es iekāpu mašīna un sakārtoju visu priekš sevis lai sāktu braukt, kad biju pabeigusi teicu ka viss.. Un viņš man teica vai tiešām visu izdarīji? Es apskatīju visu un teicu, ka jā viss.. Uz ko viņš vēlreiz jau neapmierināts un tāda kā dusmīgā tonī prasīja vai pa tiešām visu izdarīji, kur sākas jau man stresiņš par to ko tad es neizdarīju. Apskatīju visu un teicu ka jā viss.. Un viņš atkal, vai tiešām? Un tad komentēja kur stūre tev atrodas, ka avārijas situācijā man airbags iešausies sejā, bet vai Stūri katrs arī neliek kā ir ērti? Labi es domāju par prieku viņam paregulēšu uz ko sekoja atbilde tu jau noliki tāpat kā bija un tāds atkal neapmierināts, un gaidīja kad regulēšu atkal. Paņēmu un Stūri iespiedu panelī lai liek man mieru tikai, jo stress jau Sita augstu vilni. Arī sekoja komentāri par kājas leņķi, ka braucot jābūtas tā un šādi, bet es sev visu biju novietojusi kā ir labi man. Tad sākām braukt un šis kungs visos manos manevros taka pukstēja vai stenēja, kas atkal uzvelk un ir tā sajūta ka nav kaut kas labi. Izbraucot savu maršrutu viņš sāka stāstīt cik viss ir slikti bijis ka bez maz vai kā vispār varēju uzdrošināties braukt eksāmenā. Viss bijis tik slikti ka kļūda aiz kļūdas, bet vēlāk izpētot savu protokolu tur tikai nepietiekami 2 ne pārāk traki punkti. Pārējais viss labi pat ne pietiekami.

03.06.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Комментарии (4)

J Jānis Zvegincevs 04.06.2024

Labdien man personīgu ir bijuši trijām kategorijām valsts eksāmens B C CE
Es neko sliktu nevaru pateikt tieši par eksaminātoriem adekvāta attieksme un
Pozitīvi cilvēki

L Lienite22 04.06.2024

Kur likāt eksāmenu? Valmierā?

L Lietotājvārds_123 04.06.2024

1.jebkuros eksāmenos ir jādara kā ir grāmatā rakstīts - pēc visiem noteikumiem.
2.kad dabūsi tiesības, tad arī brauc kā ir ērtāk, eksāmens nav tā vieta kur izpausties cilvēciskajam faktoram.
3.jebkurā citā eksāmenā arī tāpat ir, ko teiktu, ja mediķis darītu savā eksāmenā tā kā viņam ir ērtāk un kā ir piešāvis roku, bet darītu nepareizi? arī tādi gadījumi redzēti, tāpēc domāju, ka eksāmenā ir jādara tā kā vajadzētu darīt ideālā gadījumā.

_ _aviva_ 29.06.2024

Inspektori speciāli dara visu, lai cilvēki nenoniek eksāmenu, tas jau pārbaudīts fakts, labākā gadījumā noliek ar trešo reizi, ja labi proti braukt. Nebrīnaties un nepadodaties! Jums ir mērķis nokārtot un aizmirst par šo inspektoru! Savukārt inspektoriem ir mērķis izspiest vairāk naudas par eksāmeniem!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы