www.sudzibas.lv CSDD CSDD braukšanas eksāmens

CSDD - CSDD braukšanas eksāmens

Labdien!
Dažkārt liekas, ka CSDD uz braukšanas eksāmena licējiem pilda sev plānu.

Kā ir iespējams tas, ka dēls sekmīgi nolicis teoriju gan skolā, gan CSDD, skolas braukšanas eksāmenu ar instruktoru arī nolika un paņēma vēl pirmseksāmena pārbaudes braukšanu CSDD - ko varēja arī nedarīt- visi pielaida un teica, ka viss ok un nebūs nekdu problēmu nolikt CSDD braukšanu - bet...
..jau 7. reizes burtiski ņirgājoties paziņo, ka nenolika.
iemesli - smieklīgi.
braucot pa Bauskas šoseju zīme 90- pēc mirkļa iebraucam zīme Rīga - tātad 50- un pēc 30 metriem zīme 70.
dēls samazina liidz 50 pabrauc un tad atkal 70- instruktors prasa, kapeec vinjsh taa dara- dēls saka- tā pēc zīmēm...instruktor atbilde bija- nu nebūsim sīkumaini. Normāli???? ja nebūtu kautko izdarījis uzreiz pierakstītu un punktus ieliktu.
tad pie krustojuma kāds mašīnu nolicis nepareizajā vietā un lai apbrauktu ir jāiebrauc pretējā virziena joslā un jāuzbrauc nepārtrauktajai līnijai - kļūda...līnijai uzbrauca!!! bet savādāk jau to mšīnu apbraukt nav iespējams. tas neinteresē viņiem.
secinājums: nabagiem kautkā nauda jāpelna un neliek jau vairs ķepā viņiem lielo aploksni- tapēc taisa tā.

p.s.
atklātā tekstā dēls pajautaja- kas ir tas ko viņš nevar izpildīt un pie kā jāpiestrādā? atbilde bija - nesatraucies, ne tu viens tāds, mums jau te nāk pa 10-15 reizēm un tad tikai noliek. lielākais ir bijis 43 reizes lika un beigās nolika.
Jūs uzskatiet, ka tas ir normāli?????

D

Комментарии (30)

D digital 24.10.2011

esmu dzirdejusi par csdd ka viņiem ir obligāti jāizgāž noteikts skaits eksamenu licēju

A Anonīmss 07.04.2023

Tur ir jāpacenšas, lai tā notiktu!

B BIGs 24.10.2011

Varbūt tagad csdd eksamenātoriem ir speciāli jāiegāž, lai dabūtu pēc iespējas vairāk naudas.

V valdis 24.10.2011

eksāmeni tiek ierakstīti ar vairākām video kamerām. ja eksaminators (pieņēmējs) ir kļūdījies, vai speciāli "izgāzis" eksāmenu, momentāli pēc eksāmena jādodās augšā, vadībai iesniegt rakstisku iesniegumu par eksāmena video izanalizēšanu un kļūdu izskaidrošanu, ja būs novērtēts neadekvāti vai nepareizi, tas tiks labots un eksāmens ieskaitīts. jocīgi ka tavam dēlēnam neviens to nav izskaidrojis, to parasti dara teorijas un prakstiskie pasniedzēji.
ja joslā pie nepārtrauktās līnijas ir novietots auto, tad to līniju drīkst šķērsot, ja tavs dēls izgāzās dēļ kā tāda un negāja protestēt, tad lai arī sēž mājās un audzē olas citām dzīves situācijām.
un ja viss ko tu papiņ vari izdarīt, ir uzrakstīt sūdzību, portālā, kas nevienam neinteresē, tad tev arī vel krietni jānobriest smadzenēs, brīnos kā tu vari audzināt bērnu ar tādu attieksmi.
tādus lētticīgos, naivos, mīkstos, arī vazā aiz deguna... tādu dēļ arī algas csdd ir stabilas un augstas...
besī klausīties šitos čīkstuļus, kas necīnās par savām tiesībām.. turpini, turpini maksāt!

M misisb 17.07.2017

Izklausās, ka strādājat CSDD!

Domāju, rakstīt iesniegumu, bet bišku bail, ka tiesības nedabūšu vispār..

Tas ko vini tur laiž uz celiem, kad cilvēks ir pilnīgi zaudējis ticību sev un savām prasmēm, kādu dienu nāks atpakal, visiem ir radi, mammas, tēti, brāli, māsas un bērni..

Varbūt, kādreiz acis atvērsies, kad būs jau par vēlu..
Tā jau pie mums ierasts,diemžēl!

Man personīgi ir bijuši jau 6x braukšanas eksāmeni, 1.un2. etapus ieskaitija 1.x , taču 13/07 kārtojot eksāmenu sieviete tumšiem matiem centās izgāzt jau tiklīdz sāka vērtēt, un turpināja bezkaunīgi to darīt, es kārtoju eksāmenu intensīvā lietus gāzē, un pa krasteni 60km/h braucu, man vēl gudrinieks smuki uzpīpināja, laikam nabags, brilles nevar atlauties, itkā taču uz mašīnas ir apdruka, ka eksāmena auto, ja vinam nav pie kā atgriezties mājās, lai sitās, es jau tik sāku braukt un krāt pie redzi, piedevām nav minimālā atlautā ātruma ierobežojums..

Domāju, ka tiesības dabūšu ar nākamo reizi, bet ei nu sazin..Varbūt 40x likšu..
????

S Simona 25.10.2011

Vajag pamēģināt uzrakstīt sūdzīubu vai kādu pretenziju CSDD vadībai. Vai vērsties kaut kādās atbildīgās iestādēs..

M Maija 25.10.2011

Ja jau šis portāls nevienam neinteresē, kāpēc tad Valdis tādu pamatīgu komentāru uzbliezis. Tas tak arī nevienu neinteresē.

A Anna 25.10.2011

Я сдала экзамен с первого раза, хотя мне тоже говорили, что "валят" специально. Ничего подобного. Инспектор был вежлив, но строг.

A Anete 25.10.2011

Es arī noliku eksāmenu ar pirmo reizi, un es nevaru teikt ka man stipri piekasījās, bij daži sīkumi, bet es tās kļūdas biju sapratusi pati.Nu negāž tur es neticu, jo varēja tikpat labi mani kā blondīni arī "iegāzt".Tā ir ja grib pēc 14 obligātajām stundām uzreiz ātrāk to rozā kartīti dabūt.Es ņēmu ļoti daudz braukšanas, jo zināju ka man arī bērnu vadāt.

R raivis 25.10.2011

Varu pilniba piekrist sudzibas rakstitajam pašlaik kārtoju uz CE KAT.UN VARU APGALVOT 100%, ka eksāmens netiek vērtēts objektīvi.Neesmu nekāds nemākulis diemzēl...

A Aleksejs 31.10.2011

:-)

N Nezinitis 27.11.2011

tas, ka speciāli gāž ir redzams no viņu pašu statistikas, jautājums kāpēc vienmēr nedaudz virs 50% noliek no pirmās reizes?
nu, tāpēc, ja būs zem 50%, tad nekārtos tiesības latvijā, vai arī ļoti daudzi sūdzēs tiesā, variantu ļoti daudz.
Pretējā gadījumā tas skaitlis svārstītos... nu, nevar būt tā, ka visu laiku vienādi rezultāti.
vairāk cauri laist arī nevar, tad viņiem vajag taču pelnīt naudiņu!
es pats nekur tālu neesmu ticis, bet varbūt kārtīgi jāsamācās un jābūt principiālam! tā lai viņiem nav interesanti!
Lai domā, Jāāā, mēs viņu iegāzām, bet nu vairāk ar tādu negribas saistīties. Nez vai, priekšniecība lielīs inspektoru kungus, ja visu laiku būs jāsūta jurists uz tiesu, lai arī uzvarēs.
Bet ja jau viņi var' parakties zem ' eksaminējamā, arī eksaminējamais var 'parakties zem' inspektoru kungiem. Tas, protams, domāts izglītotiem cilvēkiem, ka neveicas ar braukšanas eksāmena kārtošanu. citiem nav jēgas ko tādu darīt.

Par eksāmena apstrīdēšanu CSDD -
domāju, ka tas ir tikai starpposms iešanai uz tiesu. Ja negrib tiesāties, tad to nevajag darīt!

P Princesa 29.11.2011

Es jau tris reizes kartoju, biju ari uz izmeginajumu, pedeja reize ari par mani naturali iznirgajas, es ceru, ka tas instruktors paliks bez darba!Vins pateica, ka es par ilgu gaidu kad, masinas pabrauks garam, bet vinam jau laikam gribejas pa memajiem nomest, lai izskrienu prieksa, nu tipa, ka braucu uz 60, 70 vieta, un ka uz apla neizbraucu, jo man buss bija prieksa, neredzeju, kas notika uz cela, tikai pec busa vareju aizbraukt...nu smagi, smagi!

A Arturs 30.11.2011

pats esmu instruktors, kas māca jaunos autovadītājus un cik es zinu neviens speciāli negāž eksāmenā, gribat pateikt ka "kabatu " 3 reizes nevar iebraukt tas ir normāli, protams pēc tāda snieguma rezultāts ir slikti un eksāmena ir dažādas situācijas ar kurām apmācāmais nekad nav saskāries un tādēļ pieļauj rupjas kļūda, tādēļ ir cilvēki kuriem eksāmeni jākārto vairākas reizes. vecāki var teikt ko grib, jo tikai viņiem liekas ka viņu bērns brauc labi - citiem tā nešķiet

V viesis 09.12.2011

Braucot ar CSDD inspektoru... ak šausmas... man nebija stresa, man gribējas vienīgi iesist viņam riktīgi!!! vēl neizbraucam no CSDD, bet viņam jau viss nepatika, ko es daru un kaa daru... ik 30 sekundes saka kaut ko pretī manam braukšanas veidaam, cēļa izvēlei... taa laikaam un gribēja, lai es saktu vairaak nervozet un izgaztos! kaa tad! NOLIKU!!! bet līdz pēdējaam mirklīm jau domaaju, ka būs velreiz jaapaardzivo taadu pazemojumu...

E es 22.12.2011

manejais arī lika braukšanas eksāmenu, bet kaut kā stulbi sanāk kad esi atkarīgs no csdd instruktora labvēlības, pielauta viena var teikt tiešām kļūda, bet parējais tikai kasīšanās neko nepaskaidrojot, izrādās dubultā pārliecināšanās par situāciju irgandrīz vai tul itēja izkrtišana, vai pārliecināšanās ar mazu piebremzešanu uz galvenā ceļa noskatoties vai kurš trakais neuznesas tev virsu no labās puses, kā man bija ar opeli kurs baigā ātrumā nesās no labās puses uz galveno ceļu, pēc video noskatīšanas, kā man pastāstīja instruktors kurš mani apmācīja, ka eksāmenu bez iebildumiem vajadzēja ieskaitīt, bet nu redzat, csdd instruktors ir kā dievs, gribu ļauju, gribu ne, kad beidzot šī patvaļa beigsies

š šoferjuga 19.01.2012

vajag savākties, izķert un noslānīt tos gomikus.

L Lindeee 02.08.2016

Piekrītu.

R Raimonds21 26.03.2012

Eksāmenā vienmēr saglabāsies cilvēcīgais faktors, tādēļ par to nevag iespringt. Arī starp inspektoriem var būt kompleksaini cilvēki, bet, ja būsi 100% sagatavots arī viņi neko nevarēs izdarīt. Iesaku citiem pirms braukšanas izlasīt http://www.autoskolasriga.lv/ka-nokartot-csdd-brauksanas-eksamenu/
Man palīdzēja.

M marita84 16.10.2012

es jau 6 reizes lieku un visu laiku izgāžos, laikam tiesības nav priekš manis, un pats bēdīgākais visas 6 reizes liku pie viena un tā paša instruktora

L Lindeee 02.08.2016

Turies, viss būs kārtība..:)) tikai ej uz priekšu un centies tad viss tev izdosies.:)
man arī drīz eksāmens bail iet likt..:(

T tereze7 22.05.2013

Vēlos izteikt komplimentu CSDD Rīgas braukšanas eksaminātoriem. Korekti un mierīgi cilvēki. Protams nesaku par visiem. Bet man bija fantastisks eksaminātors. Noliku eksāmenu ar pirmo reizi. Eksāmena laikā, eksaminātors ar mierīgu balss tembru un uzslavām manam uztraukumam lika rimties :) Fantastiski. Un sen gaidītās tiesības jau ir man kabatā. Paldies Jums :) Vēlu veiksmi :)

M morgots 02.09.2013

Lūdzu kādam ir informacija, ja inspektor neizslēdza video noveršanas iekša automobila salona tas ir parkāpums?

M morgots 02.09.2013

Lūdzu !kādam ir informacija, Ja inpektors neiesledza video noveršanas iekša salona, vai tas ir parkapums?
Paldies !

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы