CSDD

Tas izvērties par neglītu biznesu! Nolikt ar pirmo reizi neviens vairs necer, nu labi, iesācēji kļūdās.. bet izjust kā tevi pazemo, triumfējoši paziņojot, ka ritenis apstājoties nebija atgriezts atpakaļ taisni utt.utjpr., ka eksāmena pieņēmēji izklaidējas, liekot sajust savu varu, ka nav paredzams, cik ilgi vēl turpināsies šī pārlikšana, ka nav iespējams neko apstrīdēt. Kam to vajag? Cilvēkiem, kas jūt gandarījumu, izdarot citiem ļaunu? Vai arī pastāv ieņēmumu plāns?

Комментарии (10)

G Graph 23.01.2006

ja tu neesi gatavs patstavigi braukt, kapec lai tev ieskaitiitu examenu? man autoskolaa lika braukt loti daudz nodarbibas, bet csdd exi noliku ar pirmo reizi. tagad man butu jaraksta par to ka autoskolas nepielaizh pie exameniem bet liek brauk nenormali daudz nodarbibas? kad es beidzot iemacijos tad ari liku eksamenus.

E emils 26.03.2006

exis braukshanas ir pac veesaakais kas var buut. tur nav iepseejams izkrist ja maaki braukt.bet teoreetiskaa daļa gan suuka

A aija 25.07.2006

ja

J janis 09.04.2007

443

I Inese 06.09.2007

Tapat ka eksameni autoskolas-jo biezak liksi,jo vini vairak nopelna!

A agii 21.07.2008

nu ne, ne, teoreetiskaa dalja ir daudz vieglaka, tur visu iezubrii un zini, esi parliecinats par savaam kludaam, bet brauksanaa inspektors var sadomat ko grib!!!:((

V vika 25.07.2008

Grosā lika braukt ļoti daudz. Skolas eksāmenā nelaida cauri kādas 4. reizes. Riktīgi izkretinēja... Bet pēc tādām mocībām CSDD noliku ar pirm reizi. Ar teoriju bij līdzīgi, skolā kārtoju divas reizes CSDD ar pirmo. Neesmu no tām "gudrītēm", bet morāli ir - jo vairāk skolā liks darīt, jo ātrāk sasniegsi mērķi. Tiktiešām, pēc iztrakošanās par neveiksmīgiem eksāmeniem autoskolā, aizejot uz CSDD nekāda stresa vairs, jo ir pārliecība, ka pats vari visu izdarīt :) Un autoskolām ir svarīgi, lai katrs viņu students noliek ar pirmo, jo ceļās skolas reitingi, tāpēc arī moka. Lai veicas :):):)

S Sandra 12.01.2009

+ieraugot jau pashus instruktorus braukt vairs negribas par stresu nerunajot...

J Juris 25.03.2010

Kādeļ csdd teorijas eksamena testa versija, ir kļudaina ? Piemēram B katigorija, ir jautajumi no C katigorijas, un no motocikliem, un uzraksta kļudas jasuta epastu.Vai tad kursantiem butu jalabo ķludas, csdd vietā .

H HugoDjego 25.03.2010

Juri, tas ir domāts, lai zinatu, ja netīšām būsi iekapis smagaja mašīnā ;)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы