www.sudzibas.lv CSDD Briesmīgs serviss

CSDD - Briesmīgs serviss

Aizvedam auto uz Csdd uz ogri - atkārtotu tehnisko pārbaudi. Visu apmaksājam un pretī saņemam atbildi ka iespējams uz apskati nemaz netiksim. Ieradāmies pirms 16: 00, nosēdējām stāvlaukumā vairāk kā stundu un kad mūsu numurs būtu nākamais paziņo, ka viss, vairs nepieņem. Kāpēc tad vispār pieņem samaksu? Piemēram, Valmierā, apmaksa beidzas stundu pirms darba laika beigām un tad pieņem kamēr visi ir izgājuši. Rezultātā - veltīgi iztērēts laiks un jēgas nekādas. Ja nespēj pieņemt un apkalpot attiecīgo daudzumu, tad lai slēdz kasi 2 vai kaut 3 stundas pirms darba laika beigām. Jo ap 17: 00 beidz strādāt gandrīz visi csdd. Uz Rīgu paspēt nereāli, skati iziet arī. Kopumā serviss vienkārši drausmīgs. Aizbrauc uz skati un ceri uz kādu laimes spēli.

18.08.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (4)

T taisnibascinitajs3 18.08.2022

Tu saki tā it kā jau gadu iepriekš nezini, kad tev skate beidzas un nevarētu CSDD mājaslapā jau mēnesi iepriekš pieteikties uz noteiktu laiku vismaz tajā pašā Ogrē.

S SintijaLV 18.08.2022

Nav stāsts par to, ka nezināju, bet gan par to, ka ļauj maksāt un veltīgi sēdēt.

A absolut1327 18.08.2022

Tā normāla tēma, paņemt samaksu un nwsniegt pakalpojumu :D takā pirmo gadu dzīvo :D

G Gulbenietis 18.08.2022

Tehniskā lapa, vismaz agrāk, bija derīga divas dienas. Pietam, tehnisko nav obligāti jāiet saimniekam. Paprasi kādam radiniekam, čomam vai kaimiņam.. Kur problēma?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы