www.sudzibas.lv CSDD Bojājums

CSDD - Bojājums

Ikgadeja tehniska apskate! Atgāzēs izietas, gaidu pie 6. Vārtiem (tieši pie vārtiem milzīga peļķe) . Iebraucu iekšā, attieksme laba. Jāparāda pgriezieni, jāpaslēgā lukturi, tālāk jāiet gaidīt ārā.
Pēc kāda brīža atveras vārti un paziņojums - viss ir ļoti slikti. Apskates laikā pārplīsa bremžu trubiņa, tika ielikts 3. , tālāk ar evakuātoru - visu sprotu, tā varēja gadīties. Taču neskaidrs jautājums par ieliktu 2. - eļļas noplūde. Tieši pirms apskates tika mainīta eļļa un visas blīves, nekur nekas netecēja, kā arī pēc apskates auto ar evakuatoru tika aivests uz servisu - uzreiz viss tika skatīts - nevienas eļļas piles, viss tīrs un sauss. Jautājums - kur tad ir tā eļļas noplūde, par kuru saņēmu divnieku? Vai pie vainas peļķe, kas atrodas tieši pie iebraukšanas boksos, vai darbinieku kompetence (neatšķirt ūdeni no eļļas) . Labākais tajā visā, ka eļļa netek:) tik par ko divnieks?

07.07.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (5)

V vitols 07.07.2023

Pirms apskates dzinēju vajag nomazgāt.
Un labi,ka pārplīsa tā bremžu truba apskates laikā,nevis kādā brīdī,kad nepieciešams strauji bremzēt.

L Līga Zīra♥ 07.07.2023

Par bremžu trubiņu -protams, ka labākais kas varēja notikt, ka ta pārplīsa apskatē. Par eļļas noplūdi, viss tikko bija mainīts un nomazgāts, kā jau teicu pie boksa peļķe bij :D

V vitols 07.07.2023

Pat ja arī bija tā peļķe,tas vairs neko nemaina,jo apskati jūs neizgājāt arī dēļ bremžu cauruļvada.
Ceru,ka kādreiz pienāks ,tādi laiki,kad apskati būs jāveic autoservisā,līdzīgi,kā Anglijā.

Bet viņu taču izdzinā arā! Un kur bija garantīja ka cauruļus nepargriezā?

L Līga Zīra♥ 08.07.2023

Cepos vienīgi par ielikto divnieku par eļļas noplūdi, kuras nav. Bremžu trubiņas, skaidra lieta, ka jāmaina, nav nekādu pretenziju par to.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы