www.sudzibas.lv CSDD Apzināta auto lietotāju "čakarēšana" ar nolūku piespiest atkārtoti maksāt par tehnisko apskati

CSDD - Apzināta auto lietotāju "čakarēšana" ar nolūku piespiest atkārtoti maksāt par tehnisko apskati

Šodien, iepriekšējā dienā apmaksājot visus pakalpojumus, gaidīju divas stundas auto tehniskai apskatei. 2011. Gada chrysler voyager. "piesējās" par led diodītēm spoguļu lejas daļā, nedegot. Galvenie pagrieziena rādītāji un viss pārējais - nekādu aizrādījumu. Lieta tāda, ka nekad astoņu gadu laikā par to nav bijuši aizrādījumu - vienmēr izgāju apskati. Ņemot vērā kādi "vraki" braukā pa pilsētu ielām jājautā - kas tas par dalījumu? !? Kādam dikti vajag redzēt tās trīs led diodes! Citiem 80% auto tādu vispār nav.

Ļaudis - sabiedrība tiek apzināti čakarēta un piespiesta maksāt papildus tēriņus par nenozīmīgiem sīkumiem indējot savstarpējās attiecības. Diena sabojāta. Censoņi atradušies csdd... Latvija tuvākos 30 gadus nebūs tā vieta kur cilvēki nāks pretī un tev uzsmaidīs, jo te taču forši dzīvot... Muļķīgs sapnis. Nožēlojami. Neesmu vīlies par kārtējo dienu savā valstī.

18.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Комментарии (5)

P PatiesiibasMeka 18.07.2022

Blah blah blah. Tak izņem tās spuldzītes un esi kā 80% pārējo - tie, kuri iziet TA.

E esmeraldae 18.07.2022

Jā, tehniskās apskates vienmēr ir bijušas neuzticamas. Vienu gadu manam auto nav korozija, otru ir, trešo atkal nav. Tad jautājums - ja mašīna jaunāka nepaliek, kā nākamajā gadā var nebūt un iepriekš bija? Tad ir vai nav?

A Andrejs 35 18.07.2022

Jā CSDD ar tehnisko izglītību klibo.Kā jau monopolā uzņēmumā bizness pirmajā vietā.Diktē noteikumus par mūsu naudu.Un tie jaunie pieņemti darbā pilns CSDD.Jautājums kā viņi var pārzināt visu automšīnu tehnisko stāvokli labāk kā ražotāja pārstāvji?

Joe Rogans👽 19.07.2022

Nopirku e36 žurku ļoti briesmīgā stāvoklī, sliekšņi, arkas caurrūsējuši. Iepriekšējā apskatē tikai 1 vieninieks😂

G Govjzems 19.07.2022

Nav jāskatās uz citiem, procentiem, led diodēm, utt. Eksistē tādi Ministru kabineta noteikumi Nr. 295, kur viss aprakstīts, ko un kā vertē tehniskajā apskatē. Ja inspektors neizdara atbilstoši MK, tad var pārsūdzēt, utt. Ja viņš visu izdara kā vajag, tad arī notiek to procentu skaitīšana un uz citiem skatīšanās. Konkrēto gadījumu MK noteikumos neskatījos, jo nav nekādas intereses priekš citiem pētīt. Tas tā- informācijai, kas noder, pirms veic tehnisko apskati!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы