CSDD - apskate

Aizbraucu uz atkārtoto skati ar wv b6 vis it ka kartība nav kur piesieties, bet beigas saka ka nedos skati, jo bremzu pedālis esot par cietu, bet protams bremzes strādā. Ko viņš neminēja.Teicu labi nedodiet man skati, bet tad es braucu uz Rīgu, ja es izeju tur skati tad rakstu iesniegumu pret viniem. Viņš man atbild, ka tas ir manas tiesības un lai pagaidot ara. Atnāk pēc laika, cik nopratu, TA atbildīgais, kurs iekāpj mašīna un 10m distance konstatē, ka pedālis tomēr strādā, bet aizstāvēdams savu darbinieku saka, ka tomēr ik pa laikam, kaut kas nestrādā. Tad es viņam prasu vai viņi man dos TA vai ne. Uz ko atbild, ka ja tomēr sodot gan. Tad lūk būtu bijusi sieviete vai vīrietis kuri nesaprot no mašīnas neko, nebūtu dabūjuši apskati. Mašīnai joprojām bremzes iet un problēmu nav. Spriediet pasi.

S

Комментарии (2)

iDmore 24.01.2016

Ar bremžu stendiem kā tādiem diemžēl tur ir problēmas.. Vismaz Jelgavā noteikti..
P.S.
Varēji piemest, kur tad īsti tika ieta skate..

D Darbadrosibaspadome Ответ специалиста 26.01.2016

Педаль твердая??? Совет: Запишите данные такого эксперта и возьмите протокол осмотра и к начальнику смены. Письменное заявление и пусть письменно ответит - осносываясь на какой нормативный акт и показания какого прибора он ОПРЕДЕЛИЛ что педаль твердая???

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы