www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pizza - Slikts serviss

Šodien 18. maijā apmeklējot Origo čili pizza biju pārsteigta par viesmīles attieksmi pret klientiem. Pasūtīt ēdienu jāgaida apmēram 10 min, apmeklētāju iestādē bija maz. No blakus galdiņa puisis gribēja pasūtīt un piecēlās un pasauca viesmīli, kura pēc tam aizgriežoties pukstēja, lai ejot uz Makdonaldu tur nebūs jāgaida utt. Un vēl aprēķināja visu bez atlaides, kaut minēju ka man ir atlaižu karte. Diemžēl nezināšu teikt viesmīles vārdu. Bet attieksme rupja.

18.05.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Čili Pizza Ответ от представителя 20.05.2024

Labdien! Ļoti atvainojamies par šo nepatīkamo starpgadījumu.

Vai varētu lūgt papildu info, rakstot e-pastā [email protected]? Cikos apmeklējāt picēriju? Vēlamies sazināties ar picērijas vadītāju un personālu, lai izrunātu šo starpgadījumu. Mums svarīgs ikviens mūsu klients, un šis neatbilst mūsu klientu apkalpošanas standartiem.
Paldies jau iepriekš un vēlreiz atvainojamies par šo situāciju.

Z

Комментарии (1)

ž žurcis 19.05.2024

Zaiga lai iet gulēt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы