Čili Pizza - Krāpšana

Picērija Maskavas iela zoom, ļoti ilgi jāgaida (1.5st.) pasūtījumu, viņi ņem naudu par to kas nebija pasūtīts! Tā ir krāpšana, izvairieties no šī uzņēmuma! ¡!. Galu gala neizdrukā čeku. Ļoti slikts serviss izmantojot situāciju, ka bērni ieradās bez vecākiem, viņi viņus aplaupīja, pielika pasūtījuma rēķinam to, kas nebija pasūtījumā, un tad uzstāja, ka ir kārtībā! Diemžēl vecāku nebija blakus. Adresse Rīga Maskavas 400 Čili pizza.

10.03.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Čili Pizza Ответ от представителя 11.03.2024

Labdien!

Ļoti atvainojamies, ka noticis šāds starpgadījums. Vai varētu lūgt papildu info, rakstot e-pastā [email protected]? Vai varat, lūdzu, precizēt, kad un aptuveni cikos picērija tika apmeklēta? Sazināsimies ar konkrētās picērijas vadītāju un personālu, lai izrunātu šo situāciju. Jau iepriekš liels paldies par veltīto laiku un vēlreiz - piedodiet par nepatīkamo pārpratumu.

K

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы