www.sudzibas.lv Čili Pizza apkalpošana Čili Pica - apkalpošana 29.03.13. Biju Galerija centrs čilī picā. Apkalpotāja Diana,bija ļoti skarba un aizgājusi prom sāka skaļi mūs aprunāt. K Kristaaa1234 30.03.2013 Share0 Tweet Ieteikt Ещё Čili Pica жалобы Čili Pizza T/c Kanclera nams 4 Slikts serviss 3 Slikta apkalpošana 1 Slikta apkalpošana 4 Nepariezu dzērienu bez brīdinājuma 6
Комментарии (3)
Kādēļ domā, ka runāja par jums?
Varbūt viņa vienkārši iepatikās Tavam puisim, tādēļ nomelno? ;)
jus ir baigi cūkas! viņa saka pareizi visu Čiļi pica strāda vieni rupekļi un urlas! Bljiat