www.sudzibas.lv Brico Latvia SIA Netika piegādāta apmaksātā prece

РешеноBrico Latvia SIA - Netika piegādāta apmaksātā prece

Šī gada 14. Oktobrī tika veikts un apmaksāts pasūtījums internetveikalā brico.lv. Uz-epastu saņēmu paziņojumu, ka jūsu pasūtījums nr. 1195 ir pieņemts un tiek apstrādāts! Tas arī bija viss. Prece netika piegādāta. Atgriezeniskā informācija nesekoja. Uz turpmākajiem telefona zvaniem un e-pastiem atbildēts netika. Visiem jau gadās problēmas ar piegādēm šobrīd, covids, karš utt. , taču pacel klausuli un rodi risinājumu.

Жалоба успешно разрешена ainars binders 17.11.2022

Prece tika piegādāta, pat ar nelielu bonusu beigās. Lūdzu izņemt sūdzību no portāla

Комментарии (1)

A Advokats_2019 16.08.2023

Labdien, Zvērināta advokāta Laura Klagiša birojs klients ir saskāries ar situāciju, ka SIA “Brico Latvia” krāpjas ar PVN (raksta rēķinu ar PVN, kaut pats nav PVN maksātājs), kā arī nepiegādā preci.

Saskaņā ar Krimināllikuma 177.panta 1.daļu, par svešas mantas vai tiesību uz šādu mantu iegūšanu, ļaunprātīgi izmantojot uzticēšanos vai ar viltu (krāpšana), - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

Ņemot vērā minēto, lūdzu atsaukties (rakstot [slēpt]@gmail.com) citus cietušos, lai varam uzrakstīt kolektīvu iesniegumu policijai par krāpšanu.

Ar cieņu, Zvērināts advokāts Lauris Klagišs

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы