Brico Latvia SIA - Krāpšana

2023. 12. Aprīlī veicu preces pasūtījumu nr.1417, ko līdz šai dienai neesmu saņēmusi. Uz-epastu saņēmu paziņojumu, ka jūsu pasūtījums ir pieņemts un tiek apstrādāts. Daudzkārt rakstīju uz informatīvo adresi [slēpt]@brico.lv, zvanīju arī uz inf. Tālr. Numuru +371 2819 7084. Solīja atrisināt problēmu. Saprātot kā pasūtījumu nesaņemšu, esmu pieprasījusi naudas atgriešanu par nesaņemto preci, bet nauda nav atgriezta. Turpmāk uz telefona zvaniem un e-pastiem atbildēts netika.

Комментарии (1)

A Advokats_2019 16.08.2023

Labdien, Zvērināta advokāta Laura Klagiša birojs klients ir saskāries ar situāciju, ka SIA “Brico Latvia” krāpjas ar PVN (raksta rēķinu ar PVN, kaut pats nav PVN maksātājs), kā arī nepiegādā preci.

Saskaņā ar Krimināllikuma 177.panta 1.daļu, par svešas mantas vai tiesību uz šādu mantu iegūšanu, ļaunprātīgi izmantojot uzticēšanos vai ar viltu (krāpšana), - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

Ņemot vērā minēto, lūdzu atsaukties (rakstot [slēpt]@gmail.com) citus cietušos, lai varam uzrakstīt kolektīvu iesniegumu policijai par krāpšanu.

Ar cieņu, Zvērināts advokāts Lauris Klagišs

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы