РешеноBrico Latvia SIA - Krāpšana

02.03.2023 brico.lv mājas lapā tika izveidots interneta pasūtījums 1337. Veicot pārskaitījumu caur swedbanku, paysera sistēmu maks''ajums bija kautkur ieķēries un brico 2 nedēļas nesazinājās ar klientu. Pēc sazvanīšanās ar viņiem, tika apgalvots, ka pārskaitītā nauda tiek meklēta un pasūtījums tiks izpildīts. Pagāja vēl 2 nedēļas, sāku rakstīt uz viņu epastu [slēpt]@brico.lv. Sākumā ignorēja, pēc tam jau tika apgalvots, ka tiks atgriezta nauda un paprasīja, lai uzraksta iesniegumu par naudas atgriešanu. Bija jau pienākušas lieldienas un teica, ka naudu ieskaitīts pēc svētkiem. Pagāja svētki, naudas nav. Sazvanījos vēlreiz no cita numura, jo mans jau ir fiksēts un netiek celts. Teica, lai sūta info paralēli vēl uz [slēpt]@brico.lv. Atbildes tā arī nav vēl šobrīd. Vēlos bŗīdināt cilvēkus, nesaistīties ar šo uzņēmumu, jo viņu telefona numuri 29561034 un 28197084 parādās interneta vairākos reģistros ar dažādiem uzņēmumu nosaukumiem. Figurē arī cilvēks edgars krūze, kas veic pasūtījumu pienemšanu. Diemzēl šim uzņēmuma mājas lapa Latvijā vēl strādā un pasūtījumi tiek pieņemti vēljoprojām, kaut gan vid kā pvn maksātājs vairs nefigurē lv40103613441

Жалоба успешно разрешена Agrissss79 25.04.2023

Problēma tika atrisināta! Nauda šodien tika atgriezta!

A

Комментарии (6)

A anse22 25.04.2023

A jums nešķita aizdomigi ka internetveikals un naudu uz Paysera jaskaita?!
Ja Latvija reğistrets uzņemums tad jabut Latvijas bankas kontam, likumdošanu varat palasit! Uz to ari daudzi iekrit ka uztais kreiso saitu ar pievilcigam cenam un kreiso kontu, un aiziet krapnieciba

A Agrissss79 25.04.2023

Nu nebija aizdomas, jo bija jau iepriekš tādā veidā veikti maksājumi un viss tika piegādāts! Pat paši zvanija un informēja par pasūtījuma statusu!

A adriansab 25.04.2023

Manuprāt 1/3 Latvijas e-veikalu ir paysera maksājumu sistēmas internetā, un vēl un šādi interneta veikalu maksājumu nodrošinātāji. Jo veikali izvēlas lētākos varinatus. Bankas ņem % no pirkuma kā komisiju + fiksēta cena par pirkumu un manuprāt Paysera tas ir 10x lētāk un izdevīgāk!

A Agrissss79 25.04.2023

Nauda šodien tika atgriezta! Problēma atrisināta.

S Siermaiziite 26.04.2023

Pilnīgas un galīgās muļķības. Lv uzņēmums var kontu atvērt jebkur. Turklāt Paysera piedāvā labu online maksājumu integrāciju. Nevajag runāt par kaut ko, ko nesaprotiet.

A Advokats_2019 16.08.2023

Labdien, Zvērināta advokāta Laura Klagiša birojs klients ir saskāries ar situāciju, ka SIA “Brico Latvia” krāpjas ar PVN (raksta rēķinu ar PVN, kaut pats nav PVN maksātājs), kā arī nepiegādā preci.

Saskaņā ar Krimināllikuma 177.panta 1.daļu, par svešas mantas vai tiesību uz šādu mantu iegūšanu, ļaunprātīgi izmantojot uzticēšanos vai ar viltu (krāpšana), - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

Ņemot vērā minēto, lūdzu atsaukties (rakstot [slēpt]@gmail.com) citus cietušos, lai varam uzrakstīt kolektīvu iesniegumu policijai par krāpšanu.

Ar cieņu, Zvērināts advokāts Lauris Klagišs

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы