LV RU
www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Taxify - Krāpšana

Jau kārtējo reizi brauciens izrādījās nedaudz dārgāks kā parasti, tomēr šoreiz nauda no kartes tika noņemta divreiz. Bieži braucu šo maršrutu un cena nekad nepārkāpa 5€. Man tika piešķirta 45% atlaide un aplikācija uzrādīja,kā aptuvenā cena būs 3.40€. Pēc brauciena sākumā tika noņemti 5€ un tad solītie 3,40€, kopumā sanākot 8,40€.

04.11.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Bolt Support Ответ от представителя 05.11.2018

Sveiki,

Ja gadījumā Jūs aplikācijai pievienojat jaunu bankas karti vai, ja esošā ilgāku laika periodu nav izmantota, tad tiek ieturēta autorizācijas maksa €5 apmērā, lai pārbaudītu karti. Nauda tiek ieturēta tikai uz pāris sekundēm, un tad tā uzreiz tiek atgriezta Jums atpakaļ bankas kontā. Naudas atgriešana notiek 3-5 darba dienu laikā (atkarībā no bankas, ko izmantojat).

Ar cieņu,
Taxify

Комментарии (3)

Mm Mmmm1233 04.11.2018

man bija līdzīga situācija, uzrakstiju viņiem, noskaidroju, ka tie 5 eur tā arī netiks noņemti no kartes, bet saglabāti rezervētajos maksājumos. Tas tādēļ, ka ilgi nebiju izmantojusi taxify un tadā veidā viņi laikam pārbaudija kartes derīgumu

hola_amigo 04.11.2018

Padargs veids ka parbaudit kartes derigumu, 20 centus ari var parskaitit

Pacco_al 08.11.2018

Tāds ne serviss sanāk. Un rada cilvēkiem tikai nevajadzīgu stresu un neziņu. Šo muļķību vajadzētu atcelt vai autorizēt 0.10 EUR, par tādu summu neviens neceptos.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы