www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

РешеноBolt - Krāpšana

26.07.2020 Saskāros ar ļoti negodīgu un nepatīkamu komercpraksi no uzņēmuma Sia Bolt services.lv puses.
Noīrēju skrejriteni, braukājos apkārt, baudīju braucienu un pēkšņi skrejritenis vienkārši automātiski tik nobloķēts un man atnāk rēķins, kurā iekļauts 30€ sods par noparkošanos aizliegtajā pārkošanas zonā. Pirmkārt, es vispār nebiju noparkojusies, es braucu cauri šai sarkanajai zonai un plānoju doties atpakaļ zaļajā zona, kur arī būtu noparkojusi skrejriteni. Parki arī ir sarkanās zonas un cilvēki tur brauc, jo braukt tur drīkst, nedrīkst noparkot. Uzņēmums ir norādījis savā aplikācijā un mājas lapā, ka soda nauda tiek piemērota par noparkošanu aizliegtajā zonā. Otrkārt, es nesaņēmu nekādu brīdinājumu, ka tūlīt skrejritenis tiks bloķēts. Pēc bloķēšanas atvēru uzreiz bolt aplikāciju, kur bija aicinājums skūteri noīrēt vēlreiz, lai izvestu no aizliegtās zonas - tā arī darīju, jo no aplikācijā norādītās informācijas sapratu, ja izvedīšu ārā no šīs aizliegtās parkošanās zonas, sods netiks piemērots, kas būtu loģiski. Tikai naudu atpakaļ neviens man neatgrieza. Tad, kad es sāku vairāk interesēties par noteikumiem, atradu, ka pēc 3h brauciena skrejritenis tiek bloķēts, bet neviens brīdinājums netika saņemts un pēc bloķēšanas es noīrēju vēlreiz skrejriteni un izvedu no šīs parkošanās aizliegtās zonas un noparkoju atļautā zonā. Uzņēmumam nekādus zaudējumus neesmu radījusi, neesmu noparkojusi neatļautā vietā, tāpēc nesaprotu, kāpēc sods.

26.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Bolt Support Ответ от представителя 27.07.2020

Labdien,

Atvainojamies par šādu nepatīkamu atgadījumu!

Lai mēs varētu izskatīt šo situāciju, lūdzu, sazinieties ar Bolt klientu atbalsta komandu, sūtot ziņu caur aplikāciju vai uz [email protected], lai varam Jums palīdzēt.

Ar cieņu,
Bolt

Жалоба успешно разрешена Lietotājs 3333 29.07.2020

Labdien! Sūdzība tika atrisināta- man atgrieza atpakaļ nepamatoti uzlikto sodu 30€, piedevām vēl saņēmu atpakaļ naudu par pašu braucienu! Paldies par operatīvo problēmas atrisināšanu !

Комментарии (3)

Vagons Komā 27.07.2020

Jocigs ritenis. Vismaz neparubijis ka es.

Vagons Komā 27.07.2020

Man stacija reiz savaca 35 eiro un teica, ka vareja ari 50 savakt. Par ko? Man nebija vilciena biļetes.

Vagons Komā 27.07.2020

Man mani parverta par koku

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы