LV RU
www.sudzibas.lv Bolt Šoferis, attieksme

Bolt - Šoferis, attieksme

Mēs bijām 4 meitenes, ap plkst. 1.20 izsaucam, bolt, taxi. Izsaukums bija uz Jūrmalu, no kluba, studios 69, bijām iereibušas, tādēļ bij jābrauc ar taxi, šoferis palika nikns, jo paprasijam izbraukt caur Ziepniekkalnu, saka agresīvi runat, ka izzaukums bij uz Jūrmalu, pēc tam, aizraidīja, ka tā ir mašīna nevajag sist kaut gan es kaju uz kajas uzmetu, uzreiz atvainojos, savā starpa runājam skałi, krievu, un armēnu valodā, ar šoferi latviešu, beigas mašīnu apturēja un izsedinaja, lačupleša iela, uzreiz izsaucam citu taxi, no tā paša bolt, laimīgi tikām līdz mājām. Saņēmām nākošajā dienā, rēķinu. Nebij neviens pret samaksu. Pats arī maršrutu nomainīja.

17.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Bolt Support Ответ от представителя 19.11.2019

Labdien, 

Mums ir ļoti žēl dzirdēt, ka Jums ir bijusi negatīva pieredze. Problēmsituāciju gadījumā aicinām sazināties ar mūsu klientu atbalsta komandu, sūtot ziņu caur aplikāciju vai uz [email protected], lai varam izskatīt konkrēto gadījumu un Jums palīdzēt. 

Ar cieņu, 
Bolt

In

Комментарии (6)

Ed edgars 08.08.2019
Neadekvāti šoferi

Šoferi parkoja kā idioti kur pagadās. Auto novieto tā, ka nevar iebraukt pagalmā. Viens tizlenis sabojā visu iespaidu par kompāniju. Un citiem vadītājiem nav jābojā savi auto braucot uz apmalēm.

Ma Martins 20.11.2019

Tas ir kura rajona? Purchiks?

Ar Arvis9999 18.11.2019

Ir daži vadītāji, kuriem patīk izteikt dažādus komentārus, piemēram man bija tā izsaucu Boltu atbrauc taxis iekāpu iekšā ieraudzīja, ka adrese ir 30 km no Rīgas sāka čīkstēt, ka gribot mājās un dzīvojot Rīgas otrā pusē. :D

Ma Martins 18.11.2019

Beibes,tas vadilas visu muzhu bija uzmeteji!Speciali vaza rinjki klientus,lai velak varetu lielaku pikji pa braucienu noplest,bet nakts laika varas tirgojot vodku un cigaretes!

Tu Turkey901 19.11.2019

Protams, ka īsākais maršruts par zemāko cenu ir aplikācijā izskaitļots un šoferim pie tā ir jāpieturas, lai beigās nesekotu pārmetumi, ka aplikācija uzrādīta tādu summu, bet tiek pieprasīts vairāk!

Ar Arvis9999 26.11.2019

Tādēļ arī braucu tikai ar aplikācijas maksājumu, jo vairākas reizes bija tā, ka redzi uz skaitītāja ir vairāk, jo aplikācija, to neieskaitīja šito neieskaitīja, mēs tur izbraucām 2km līkumu to neuzskaitīja :D Tā kā vecīt maksā pēc taxi skaitītāja ( neiešu dēļ 3 euro starpības tērēt savu laiku un skaidroties ar vadītāju). No tā laika tikai aplikācijas maksājums un viss ir ok

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы