LV RU
www.sudzibas.lv Bolt Šoferis, attieksme

Bolt - Šoferis, attieksme

Mēs bijām 4 meitenes, ap plkst. 1.20 izsaucam, bolt, taxi. Izsaukums bija uz Jūrmalu, no kluba, studios 69, bijām iereibušas, tādēļ bij jābrauc ar taxi, šoferis palika nikns, jo paprasijam izbraukt caur Ziepniekkalnu, saka agresīvi runat, ka izzaukums bij uz Jūrmalu, pēc tam, aizraidīja, ka tā ir mašīna nevajag sist kaut gan es kaju uz kajas uzmetu, uzreiz atvainojos, savā starpa runājam skałi, krievu, un armēnu valodā, ar šoferi latviešu, beigas mašīnu apturēja un izsedinaja, lačupleša iela, uzreiz izsaucam citu taxi, no tā paša bolt, laimīgi tikām līdz mājām. Saņēmām nākošajā dienā, rēķinu. Nebij neviens pret samaksu. Pats arī maršrutu nomainīja.

17.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Bolt Support Ответ от представителя 19.11.2019

Labdien, 

Mums ir ļoti žēl dzirdēt, ka Jums ir bijusi negatīva pieredze. Problēmsituāciju gadījumā aicinām sazināties ar mūsu klientu atbalsta komandu, sūtot ziņu caur aplikāciju vai uz [email protected], lai varam izskatīt konkrēto gadījumu un Jums palīdzēt. 

Ar cieņu, 
Bolt

I

Комментарии (1)

E edgars 08.08.2019
Neadekvāti šoferi

Šoferi parkoja kā idioti kur pagadās. Auto novieto tā, ka nevar iebraukt pagalmā. Viens tizlenis sabojā visu iespaidu par kompāniju. Un citiem vadītājiem nav jābojā savi auto braucot uz apmalēm.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы