www.sudzibas.lv Bolt Slikts serviss

Bolt - Slikts serviss

Diemžēl tas jau ir ne pirmā reizē, bet rakstu pirmo reizi, jo apnika tāds serviss.
Situācija ir tāda - mums bieži nepieciešams taxi pakalpojums, lai bērns varētu apmeklēt skolu un pulciņus, jo dzīvojam patālu un ne vienmēr ir iespējams aizvest bērnu.
Bija bieži situācijas kad gaidām taxi, laika paliks maz, un pēdējā brīža saņēmām ziņu, kā šoferis pārdomā, un paņēma sev izdevīgāko maršrutu 80% no 100% ir tā! Tā var rakstīt daudz. Bet pēdējais, un vissliktākais! Laikam pēc šādas situācijas, labāk izmantot dārgāko taxi pakalpojumu, bet vismaz būs 100% pārliecināts, kā viņš atbrauks.
Bolta ir tāds pakalpojums - pasūtīt taxi ar iepriekšējo laiku,.. Taxi bija pasūtīts pirms 1 dienu, lai no rīta varam braukt. 7.30 no rīta gaidījām, neviens neatbrauca, un tikai pēc 15 - 20 mni saņēmu ziņojumu, kā aplikācija nevar atrast taxi, it kā visi ir aizņemti! Mums bija ļoti svarīgi nokļūt laikā!, bet situācija rāda uz to ka uz bolt taxi nevar paļauties. Slikts serviss un attieksme!

12.09.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Комментарии (5)

D Dāvids Lapiņš 04.08.2023
Krāpšana

Tika veikts pasūtījums ar piegādi, nauda tika noņemta, bet netika veikta ziedu piegāde un nebija iespējams sazināties.

T Tania333 08.08.2023
Atstāt neparedzētā vietā

Atstāt uz pagrieziena , kur brauc mašīnas.

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V vikings09 10.08.2023
Krāpšana

Nekvalitatīvs pakalpojums, tehnisku problēmu gadījumā nav klienta atbalsta iespēju. Nevarēja apturēt nomas darbību, tika iekasēta dubulta samaksa par pakalpojumu... ...
...

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы