LV RU
www.sudzibas.lv Bolt Slikts serviss

Bolt - Slikts serviss

22.02.2020. Pēc plkst. 23.00 tika izsaukts taksis uz adresi Kārļa Ulmaņa gatve 88 a, automašīnas nr. Lo 9141, vadītāja ļoti rupjā formā aizliedza iekāpt automašīnā ar bezalkoholisku dzērienu, arguments bija... Šeit nav restorāns.. Rupjas atbildes sekoja uz jebkuru vārdu kas tika teikts. Cilvēks vienkārši vēlējās nokļūt pēc darba dienas mājās un saskārās ar šādu attieksmi. Ļoti skumji, ka Bolt nevar nodrošināt vadītājus kas būtu spējīgi ievērot elementāras pieklājības normas.

23.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Bolt Support Ответ от представителя 24.02.2020

Labdien,
 
Atvainojamies par nepatīkamo atgadījumu!

Problēmsituāciju gadījumā aicinām sazināties ar Bolt klientu atbalsta komandu, sūtot ziņu caur aplikāciju vai uz [email protected], lai varam izskatīt konkrēto gadījumu un palīdzēt. 

Gaidīsim Jūsu ziņu!

Ar cieņu, 
Bolt komanda

A

Комментарии (3)

T Turkey901 23.02.2020

Vadītājs var uzstādīt noteikumus savā privātā automašīnā - ja ar pārtiku un dzērieniem nedrīkst, tātad nedrīkst un nav vērts turpināt tirgoties un izvest no pacietības šoferi!

BondsBonds 23.02.2020

Tu savā mašīnā nepazīstamiem cilvēkiem ar neizmazgājamiem šķidrumiem arī ļautu braukt?

H hehe 23.02.2020

Rupji nozīmē lamuvārdi. Kādus lamuvārdus šoferis lietoja?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы