LV RU
www.sudzibas.lv Bolt Slikts serviss

Bolt - Slikts serviss

Izmantojot Bolt pakalpojumu radās aizdomas, ka tas tika sniegts nelegāli. Nebija Bolt uzlīmes uz auto, nebija norādīta firma, vadītāja kartiņas arī nebija. Uzrakstīju Bolt palīdzībai, palūdzu lai viņi man sniedz info par firmu un vadītāja kartiņu. Vienreiz atbildēja, it kā solīja sniegt info, bet nekā... Vairs ar mani runāt negrib) ... No kā secinu, ka Bolt strādā nelegāli auto.

10.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Sannija 11.02.2020

Turpinājums... Bolt ir atbildējis... Ļoti atvainojās par situāciju un ļoti pateicas par to, ka es esmu vērsusi viņu uzmanību šai poblēmai ( ak,vai,laikam agrāk viņi to nezināja) ... un dāvina man atlaidi nākamajam braucienam... bet info tā arī nav snieguši))) un ja arī nākamajā braucienā( ar atlaidi) gadīsies nelegāls auto?)))

S

Комментарии (3)

O Oskars 11.02.2020

Neraudi

Stulbums kaut kāds. Kāpēc vajadzīga visa šitā jezga ar tām uzlīmēm. Man labāk patika, kad aizveda ar privāto mašīnu. Plus vēl tagad sanāk, ja es savu kaimiņieni vedu uz poliklīniku, tad man arī vajag pasažiera pārvadājumu licenci?
Viņa man pa retam par to samaksā ar kādu marinētu gurķu burku. Valsts tik vēlējās čakarēt vienkāršiem cilvēkiem piepelnīšanās avotu.

S Sannija 19.02.2020

Bet es nēesmu viņa kaimiņiene, un diez vai Bolt no manis pieņemtu kā samaksu gurķu burku, tāpēc maksāju naudu. Un uzskatu, ka man ir tiesības saņemt legālu pakalpojumu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы