LV RU
www.sudzibas.lv Bolt Nesaņemts rēķins

Bolt - Nesaņemts rēķins

21.09.19. 1.50 naktī no lidostas "Rīga" izsaucu bolt taksometru. Rēķinu uz savu e-pastu neesmu saņēmusi līdz pat šim brīdim (23.09.19.) . Esmu sūtījusi vairākus e-pastus ar aicinājumu man atsūtīt rēķinu, taču bez rezultātiem. Tajā pašā brīdī, kad novērtēju braucienu ar trijām zvaigznītēm, e-pastu par to, kas nav mani apmierinājis braucienā, saņēmu zibenīgi.

23.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Bolt Support Ответ от представителя 26.09.2019

Labdien,

Ja apmaksu veicāt ar kartes maksājumu, tad rēķinu Jūs varat lejupielādēt no brauciena atskaites, ko saņemat savā e-pastā. Nepieciešamības gadījumā Jūs varat arī ieiet savā Bolt aplikācijā, sadāļā "Braucienu vēsture", lai atkārtoti nosūtītu sev uz e-pastu brauciena atskaiti.
Savukārt, ja brauciens tiek apmaksāts ar skaidru naudu, tad čeku saņemat uzreiz no vadītāja brauciena beigās.

Ar cieņu,
Bolt

žu

Комментарии (1)

Ai aicis24 24.09.2019

Nesapratu,kādu rēķinu jūs gribat saņemt uz e-pastu?Jo parasti taxim samaksā vai skaidrā naudā,vai arī jums novelk no kartes automātiski,ja karte ir piesaistīta.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы