LV RU
www.sudzibas.lv Bolt Neatbrauc un novelk naudu

Bolt - Neatbrauc un novelk naudu

Aplikācijā izvelējos taksometru ar ierašanās laiku 9min un tika novilkta nauda (bankas izrakstā 1910210937, -4.70€, Bolt pārstāvji, laipni lūgti meklēt pēc šī datuma/numura un atgriezt naudu). Pēc apstiprināšanas aplikācijā rādīja, ka vadītājs vēl nodarbojas ar iepriekšējo braucienu (WTF?), pēc brīža aplikācija vairs nerāda izvelēto taksometru, kā arī vēsturē neko neuzrāda, bet nauda no kartes novilkta! Tākā taksometru gaidīju tieši blakus CityBee automašīnai, piereģistrējos un pēc 15min Bolta gaidīšanas aizbraucu ar CityBee lētāk un bez apčakara! Nākošreiz jāietaupa nervus un uzreiz jāplāno CityBee vai CarGuru. Un no Bolt aplikācijas nekādi par šo nav iespējams sūdzēties, jo šis scams vēsturē neparādās!

21.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Bolt Support Ответ от представителя 21.10.2019

Labdien, 

Balstoties uz situācijas aprakstu, varam spriest, ka ieturētā summa ir īslaicīga autorizācija, kas tiek veikta, lai pārbaudītu aplikācijai pievienoto bankas karti. Autorizācija tiek veikta gadījumos, kad aplikācijai tiek pievienota jauna bankas karte vai arī tad, ja esošā karte nav ilgāku laiku izmantota. Šo summu Jūs saņemsiet atpakaļ savā bankas kontā 3-5 darba dienu laikā (atkarībā no bankas, ko izmantojat).

Gribējām arī atgādināt, ka problēmsituāciju gadījumā Jūs varat sazināties ar Bolt klientu atbalsta komandu, sūtot ziņu caur aplikāciju vai rakstot uz [email protected], lai varam izskatīt gadījumu un Jums palīdzēt.

Ar cieņu,
Bolt

Дополнено skameris 23.10.2019

Tad sanāk, ka Bolt mani uzmet un es 5 dienas nevaru tērēt šo ieturējumu. Vajadzētu, ka uzmetiena gadījumā nauda tiek atgriezta dubultā, kā rokasnauda pēc civillikuma. Man taču jāmaksā, ja atsaku braucienu, pareizi? Nav ievērota pienākumu/saistību simetrija.

Bolt neprecīzais gaidīšanas laiks, kad ierašanās laiks samazinās par vienu minūti katras 2-3 minūtes un 6min faktiski ir 12, rezervācijas atcelšana bez kompensācijas uc nāk par labu carsharingam :).

Paldies carsharingam, tie nekādu naudu nevelk pirms brauciena, un mašīna neatsaka rezervāciju un neved pa mistiskiem līkločiem.

Sk

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы