LV RU
www.sudzibas.lv Bolt Ļoti slikts serviss

Bolt - Ļoti slikts serviss

30.09 tika izsaukts taxis caur bolt aplikāciju, kurš ieradās, tikai novietoja mašīnu pie blakus mājas, kad zvanīju, lai pajautātu, kur esat un kāpēc ne pie adreses, tad viņa atbilde bija, ka esat gudrāka, un nometa telefonu un braucienu atcēla viņš. Bērns nokavēja dēļ tā treniņu un kāpēc jācieš tāda attieksme man kā klientam, no neadekvāta vadītāja? Vai

30.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

Jimmy Darling 30.09.2020

bērns vienalga gāja uz treniņu, nevarēja līdz mašīnai aiziet/pavadīt?

M Mego izmeklētājs 01.10.2020

Klients?ar kājām jāiet pusstunda berninš nevar aiziet? 10 min noteikti sēdējāt taksi gaidijāt ,jau pusceļš butu noiets 3,9 km ar kājam

S Smadzen'sVaig? 01.10.2020

Gaidi, kāpēc negaidīji klienti?

V Vēsā 12.10.2020

"novietoja mašīnu pie blakus mājas, kad zvanīju, lai pajautātu, kur esat un kāpēc ne pie adreses, tad viņa atbilde bija, ka esat gudrāka" (c)

😆😁👍👍
Perfekti! Saki cik gribi, bet... Kā nav gudrāka, tā nav..

Zināja, ka aito pie blakus mājas, bet blakus māju sameklēt neprata? Vai pie viņas mājas vispār bija brīva vieta, atļauts, iespējams, lai šoferis apstātos? Cik metri līdz blakus mājai?
Veselīga pastaiga uzlabo asinsriti, uzlabo veselību, uztur možu garu un veselīgu smadzeņu darbību. 🙂👍

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы