LV RU
www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Bolt - Krāpšana

Jau ne pirmo reizi ir situācija, kad brauciena sākuma tiek uzrādīta viena cena, bet nokļūstot galamērķī - jau cita.

Ceļā devos 24.10.2019 ap plkst 7.20 un finišēju 7.34 pēc aplikācijas sniegtajiem brauciena datiem. Sastrēgumu šajā laikā nebija, kā arī nebija citu aizkavējošu apstākļu. Šķiet, ka tiešām tiek veikta klientu maldināšana.

Nepietiek jau ar šo apstākli, papildus pēkšņi paaugstinātai cenai, man nesaprotamu iemeslu dēļ summu nekādi nav iespējams noņemt no konta, lai arī bankas konts ir darba kārtībā un līdzekļu pietiek, kā arī mani vēl bombardē ar e-pastiem un paziņojumiem aplikācijā (ekrāna attēls pielikumā) .

31.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Zeluna 31.10.2019

Vēl gribēju piebilst, ka varat neatgādināt, par manu iespēju ar jums sazināties un atrisināt problēmu nerakstot sūdzību.

Acīmredzot, ka nē, Jo aplikācijā atvēru sarunu ar uzņēmuma darbinieci, bet problēma netika atrisināta. Un vēlāk radās problēma ar nespēju noņemt no kartes brauciena summu.

Ответ от Bolt Support Ответ от представителя 01.11.2019

Sveiki, 

Atvainojamies par nepatīkamo pieredzi! Diemžēl, nezinot konkrētā brauciena detaļas, mēs nevarēsim palīdzēt, tāpēc lūgums atkārtoti sazināties ar klientu atbalsta komandu, sūtot ziņu caur aplikāciju vai uz [email protected] 

Ar cieņu,
Bolt

Ze

Комментарии (4)

Ma manaprakse 31.10.2019

Pat nepievienoju savu karti klāt.
Vienmēr maksāju ar skaidro, tad jau neko lieku nevar novilkt no kartes un kaut kā summa nekad arī nemainās tajā gadījumā.

Par atceltu braucienu viņu dēļ arī nekad neko nenovilks, tad var braukāt ar boltu bez problēmām.

Tu Turkey901 31.10.2019

1) Tā ir tikai prognozējamā summa nevis akmenī iekaltā kā yandex taxi.
2) Tā tiek aprēķināta pa īsāko maršrutu līdz galamērķim.
3) Nevis bolt Jūs čakarē, bet gan taksists, kurš var braukt apļiem, jo maksājat pēc fakta nevis pēc prognozes aplikācijā.

Ai aicis24 31.10.2019

Tieši tā,tā skaitās prognozējamā summa.Man atkal tieši otrādi bija,rādija,ka brauciens izmaksās 4€,bet kad bijām galā vajadzēja 3,40€.Takā es neesmu tāds kapeiku pisējs kā citi,iedevu 5€ un atlikumu atstāju šoferim.

Rx RXX 31.10.2019

Cik liela tad bija tā cenas starpība?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы